Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wakacje z Maxem. Wielki finał i nagrody


Dobiegła końca wakacyjna akcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, której „twarzą” była sympatyczna pluszowa maskotka Max. Wczoraj po raz czwarty i ostatni, tym razem na terenie Mławskiej Hali Sportowej można było uczestniczyć w różnorodnych grach i zabawach, zbierać pieczątki i uczestniczyć w losowaniu nagród właśnie za udział w tej akcji. Dodatkową atrakcją tego ostatniego w cyklu „Wakacji z Maxem” dnia był rolkowy tor przeszkód, gdzie amatorzy tego rodzaju sportu mogli zaprezentować swoją technikę jazdy i zmierzyć się z rywalami.


Walory sportowe zawsze podnosi świadomość rywalizacji i tak było również podczas rozgrywanych w trakcie wszystkich spotkać w tym cyklu konkurencji. Wyłonieni zostali ci uczestnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki. Otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy i nagrody.

W konkurencji punktowanego strzału piłką do bramki, najlepszym wynikiem wśród dziewcząt mogła się pochwalić Michalina Bukowska, a wśród chłopców Daniel Grabowski.

Sprawnościowy tor przeszkód najszybciej pokonywali: Oliwia Lalak, Krystian Krupiński i Filip Szymański. Z kolei na strażackim torze przeszkód najszybsza okazała się Aleksandra Łucjanek, a potem kolejno Klaudia Malągowska i Krystian Malągowski. Wśród rolkowców w kategorii do lat 16 najlepsza okazała się Aleksandra Łucjanek, w kategorii do lat 13 Natalia Grabowska, Jakub Komorowski i Aleksandra Szykowska.

Wśród wszystkich zaś uczestników , którzy podczas kolejnych spotkań uczestniczyli w akcji, zebrali pieczątki i oddali karnet rozlosowano nagrody rzeczowe.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podziękowała również wolontariuszom, pracownikom ośrodka i instytucjom, które współuczestniczyły w organizacji tej akcji. Wśród nich znaleźli się Miejska Biblioteka Publiczna, Mławska Hala Sportowa, mławska policja i straż pożarna, „Impreza jak marzenie” oraz redakcja Codziennika Mławskiego.

Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejne wakacje z Maxem.

red.

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x