Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ćwiczyli z mistrzem


…turystyka biegowa tak nazywa Wojtek swoją przygodę z lekkoatletyką…


14 lipca na stadionie MOSiR Mława, w tle hucznie obchodzonych Dni Mławy odbył się integracyjny trening biegowy, który poprowadził Wojciech Kopeć, polski lekkoatleta, długodystansowiec, maratończyk, członek kadry narodowej w latach 2004-2006. Były reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kownie, Mistrzostwach Europy Juniorów w biegach przełajowych w Tilburgu w 2005 roku i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w latach 2004-2006. Aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski w Półmaratonie.

Trening zgromadził ponad trzydziestu fanów biegania, którzy pod okiem Mistrza doskonalili swoją biegową motorykę. Poza ćwiczeniami była również okazja do rozmowy z bardzo ciekawą i barwną postacią jaką jest Wojtek. Zobaczyliśmy wiele medali, które zdobył podróżując po całym świecie i biegając – turystyka biegowa tak nazywa Wojtek swoją przygodę z lekkoatletyką.

W treningu poza gospodarzami i mławianami udział wzięła liczna grupa biegaczy z Ciechanowa, przedstawicieli zaprzyjaźnionego stowarzyszenia Mazovia Pro Activ.

Organizatorem spotkania była grupa mławskich pasjonatów biegania „BBL Mława” przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

źródło: Mariusz Olszewski „BBL Mława”

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x