Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zdewastowana nawierzchnia ulicy M.Kolbego


– Ważna ulica w kierunku cmentarza, jeździ tu autobus, niedawno położony asfalt, a teraz trudno tu przejechać. Po budowie przyłączy kanalizacji do kilku budynków albo zostały dziury, albo nasypany jest garb z gruzu – pisze do nas jeden z czytelników.

Rzeczywiście na tej ulicy miasto prowadziło roboty związane z budową kilku przyłączy kanalizacyjnych do granic i w kilku miejscach asfalt został wycięty. Po zakończeniu prac podziemnych ulica nie została przywrócona do stanu pierwotnego, tzn. ubytki nie zostały uzupełnione masą bitumiczną, nie zostały nawet we właściwy sposób wyrównane tłuczniem. Brakuje też na tej ulicy jakiegokolwiek znaku ostrzegawczego dla kierowców.

– Ta sprawa była zgłaszana do urzędu, ale na reakcję nie możemy się doczekać – pisze czytelnik.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

19
KOMENTARZE

avatar
1500
Komunikat
Gość
Komunikat

Szanowni Państwo! Urząd Miasta przypomina, PIECHOTĄ ZDROWIEJ. P.S. w kancelarii na parterze do pobrania darmowe maski przeciwpyłowe, to tak na wszelki wypadek, jeżeli komuś przeszkadzają burze piaskowe.

Olo
Gość
Olo

Ciekawe ile pieniędzy z tej szumnej kanalizacyjnej inwestycji jest przeznaczone na położenie nowego asfaltu?! Tak racjonalnie kalkulując, to dalej taniej wychodzi zamówić szambiarkę od remontu zawieszenia w aucie.

Włd
Gość
Włd

Ludzie ogarnięcie się bo wy sami nie wiecie czego chcecie przeszkadza wam że w Mławie coś się dzieje na lepsze zrobią będzie koniec odbiór to wtedy zrobią logiczne no trzeba się po meczyc szanujcie ich prace najlepiej napisać samo się nie zrobi więc zastanówcie się a nie piszecie takie farmazony

Ela
Gość
Ela

Farmazon to Ty chyba masz na drugie imię. Nikt nie oczekuje nowego asfaltu na całej szerokości ulicy, ale tylko w miarę „normalne” załatanie wyciętej jezdni, a nie piaskownicy.

Gall Anonim
Gość
Gall Anonim

Ponoć odbiór techniczny był w przypadku remontu Sienkiewicza i Powstańców Styczniowych podczas którego zaakceptowano zapadnięte studzienki w jezdni i załataną odłamkami kamieni dziurę w klapie studzienki w chodniku tuż przy kopcu. Odbiór techniczny także pozytywnie zakończył się przy okazji pseudopoprawek na Polnej i Dzierzgowskiej przy zapadniętych studzienkach i zasuwach sieciowych jak też pofałdowany asfalt zatem wszystko jest git majonez

Z bliska
Gość
Z bliska

Szanowni Mlawianie, przez 12 lat chcieliście ,wybraliście, i glosowaliscie, na obecnego Burmistrza Kowaleskiego, a teraz okazuje się, że jego rządy z tą ekipą zostawiają naprawdę nasze miasto w ruinie, i oto zbliża sier czas rozliczeń, wszyscy wyborcy z naszego miasta mają nie powtarzalno szanse doprowadzić do zmiany. Tylko oby nie był to wybór z deszczu pod rynnę.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Dokładnie. Jest szansa zmienić na lepsze popatrzcie na Ciechanów nowe drogi dofinasowania z unii, u nas niestety kolesiostwo znajomości itd.

Gwoździk
Gość
Gwoździk

Mają też ładnie zrewitalizowane kąpielisko na Krubinie…

Z Kościuszki
Gość
Z Kościuszki

Wielkie ura i afera że realizujemy inwestycję na 27 milionów zł., a teraz mieszkańców mają w d…e, czy ktoś przemyślał o przeznaczeniu środków na doprowadzenie do stanu używalności ulic? Na odwal zasypią piachem i gruzem, a po deszczu rów przeciwczołgowy. Ulica Okólna to już bez komentarza, niech zamkną ją dla ruchu (jedynie dla mieszkańców dojazd do posesji). Aby szybciej robimy jak najwięcej mieszkańców podłączyć bo prywaciarz z oczyszczalni dowali takie stawki że zaraz pos..my się po same łokcie i nawet ta nowa sieć tego nie odbierze… 🙂

h13
Gość
h13

Dokładnie, jak można realizować projekt który z jednej strony daje nam coś dobrego, a z drugiej niszczy drogi z których korzysta większość.
Zapyspanie gruzem to juz przegięcie, ale tak naprawdę nawet położenie asfaltu w miejscu gdzie były wykopy jest wykonywane w sposob skandaliczny. Droga jest nierówna, i zawsze pozostają nierówności których juz nikt nidgy nie naprawi !!!

Z bliska
Gość
Z bliska

Niestety za źle wykonaną pracę. Miasto nie powinno płacić firmie,która tą pracę wykonała, ale takich mamy urzędników, w Ratuszu ktorzy tym naprawdę się nie przejmują dlatego jest jak jest, a Burmistrz dba jedynie o to aby mieć dobry pijar reklamę.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Kościuszki do granicznej to jakaś masakra kocie garby porobili

Paweł W
Gość
Paweł W

Zajrzyjcie co się dzieje na ul. Srebrnej Złotej Bednarskiej jak wygląda droga po położeniu kanalizacji. Ktoś powinien za to odpowiedzieć zniszczony asfalt lub zapadnięty, jest po prostu MASAKRA!

h13
Gość
h13

Zduńską też nie da się przejechać!

obserwator
Gość
obserwator

Bardzo przemyślana kolejność wykonanych prac???

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

Ul. Mazurska, tragedia i nikt się nie interesuje .

Ramzes
Gość
Ramzes

Nie jedyna, nie pierwsza i nie ostatnia.

Piter
Gość
Piter

Podobnie jest z ulicą Okólną. Dosyć długa ulica jak na warunki mławskie i też leżąca przy cmentarzach. Stanowiła by wspaniałą alternatywę dojazdu do urzędu skarbowego czy też Carrefoura czy też objazdu zakorkowanego centrum. Nie to że była wcześniej zdewastowana to po budowie kanalizację to już wielka porażka. Zawieszenie samochodu można zniszczyć.

mwa
Gość
mwa

Znając życie miasto problem rozwiąże stawiając znak ograniczenie do 20 🙂