Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W MDK obchodzono święto mamy


Z okazji Dnia Matki Miejski Dom Kultury zaprosił wszystkie mławskie mamy. Tradycyjnie już uczestnicy zajęć artystycznych MDK dla uczczenia święta zaprezentowali przygotowany program artystyczny.


ksp Mława
Reklama

W sobotę 26 maja br. salę kina szczelnie wypełniła publiczność. Wśród mam zasiadających na widowni, znaczną część stanowiły te, których synowie i córki wystąpiły na scenie. Przed taką miłą publicznością zaprezentowały się grupy prowadzone przez Annę Chocholską, zespoły baletowe i grupy jazzowe, których instruktorem jest Ewa Koźlakiewicz oraz grupy tańca nowoczesnego i dziecięcej grupy Ludowego Zespołu Artystycznego „Mławiacy” przygotowywanych przez Piotra Jankowskiego.

W hallu MDK-u można było podziwiać prace uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez Panią Joannę Rodowicz.

RK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x