Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

W MDK obchodzono święto mamy


Z okazji Dnia Matki Miejski Dom Kultury zaprosił wszystkie mławskie mamy. Tradycyjnie już uczestnicy zajęć artystycznych MDK dla uczczenia święta zaprezentowali przygotowany program artystyczny.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W sobotę 26 maja br. salę kina szczelnie wypełniła publiczność. Wśród mam zasiadających na widowni, znaczną część stanowiły te, których synowie i córki wystąpiły na scenie. Przed taką miłą publicznością zaprezentowały się grupy prowadzone przez Annę Chocholską, zespoły baletowe i grupy jazzowe, których instruktorem jest Ewa Koźlakiewicz oraz grupy tańca nowoczesnego i dziecięcej grupy Ludowego Zespołu Artystycznego „Mławiacy” przygotowywanych przez Piotra Jankowskiego.

W hallu MDK-u można było podziwiać prace uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez Panią Joannę Rodowicz.

RK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500