Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystarczyło kilka minut porządnej ulewy (zobacz filmik!)


Wystarczyło kilka minut porządnej ulewy, aby całe ulice znalazły się pod wodą, której w trakcie opadów nie nadążała zbierać miejscami niedrożna kanalizacja deszczowa. Rozlewiska tworzyły się się praktycznie na wszystkich niżej położonych ulicach jak np. Żwirki, Piłsudskiego, Płocka, Grota Roweckiego, Graniczna.

Słoneczne ogrody Mława

Jeden z czytelników nadesłał zdjęcia i filmik „jak prawidłowo funkcjonuje nowa kanalizacja i przepompownia na ulicy Napoleońskiej”, pozostawiając taki stan rzeczy bez komentarza. Pomimo tego, że niektóre ulice znalazły się pod wodą wezwań straży pożarnej odnotowano tylko cztery: trzy w Mławie i jeden do Łomi.

Różnie radziliśmy sobie z potokami deszczu. Co młodsi i sprawniejsi przeskakiwali przez uliczne rozlewiska, niektórzy wybierali nawet spacer na boso.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

1500
Zatorski

Tylko MKM jak amfibia 🙂

Lechista

Nie ma co narzekać. Mława niczym Wenecja

Jolka

I jeszcze płaczą że 20% pensje obcięte będą. JAKA PRACA, TAKA PŁACA, zdrówka życzę 🙂

ramzes

Płaca powinna wynosić co najwyżej dwukrotność sredniego wynagrodzenia w danym mieście/gminie z uwzględnieniem wyników w pracy. Nikt ich na stołki nie posadził na siłę – sami się pchali a uwazają że pracują na swoich stanowiskach za karę

ramzes

A teraz dodajmy do tych zalanych ulic dziury i wyrwy których nie brakuje w naszej pięknej Mławie 🙂 Brawo Panie Burmistrzu 😉 Nie dawno miasto wyremontowało ulicę Polną (pomijając późniejszą jej poprawkę przez partaczy), a po ulewach widać było jak na dłoni zapadnięte fragmenty jezdni. Ulicę, którą przecież obejmuje „gwarancja” tak jak Dzierzgowską, a usterek których Szanowny Burmistrz jako stróż miasta nie potrafi wyeliminować 😉 a to tylko przykłady „wielkich inwestycji” Pana Burmistrza. Kolejnym wielkim budowniczym jest nasz kochany Pan Starosta. Jak wyremontował Powstańców Styczniowych i Sienkiewicza to zafundował kierowcom udoskonalanie technik jazdy slalomem żeby nieuszkodzić aut 🙂 Teraz mamy… Czytaj więcej »

miki

Do tego dochodzi ulica Górna- pseudo remont, woda stoi, pasów i linii nie widać, kostka niezamulona!!! trawa nie rośnie – gdzie są odpowiedzialne osoby i inspektorzy nadzoru???
tragedia
pozdrawiam

Michał

Podobno na ul. Napoleońskiej ma powstać mini marina z przystanią i wypożyczalnią sprzętu wodnego. A może miasto planuje tam nowy pomost skoro ten nad zalewem rozpadł się ? Kto wie ?! Zawsze chciałem mieć dom nad wodą…

Zofia z basenem w piwnicy

Jaki Pan, taki kram. Niech weźmie tablice i rozrysuje jak ta woda wspaniale pod górkę ma odpływać !

Z R ..

Teraz iecie dalszego w mosir wisi bandera marynarki cywilnej RP zamiast flagi panstwowej

Ataman

Bandera marynarka cywilna ? A co to za formacja ? A może chodzi o marynarkę od garnituru co. Za skarby nie rozumię tego komentarza.

Z R ..

Handlowa w odróżnieniu od wojennej
zwana cywilną
Mniemam ze pisze to ktoś z mosir u
W dniu wczorajszy i rzed wczoraj na maszt wciagneliscie flagę biało czerwoną z wizerunkiem orła informuję Cię kozaku ze tak wygląda bandera polskiej marynarki bez wycięcia wiec cywilnej
Przyzwyczaailem sie do niekompetencji urzędników oraz do tego ze nierozumiecie tego co sie do was mowi

Anonim

Dodać do tego, że przy ratuszu wywieszają flagi nie w tym układzie w jakim powinni, bo nie wiedzą, że polska flaga jest najważniejsza, to nie ma się co dziwić MOSiRowi, toż tam na stołku to siedzi…

Iwan

ul.Napoleońska jakaś masakra, jechałem po ulewie, mało brakowało że stanąłem w tej kałuży, nie wiedziałem że tak głęboko Co jest z tą kanalizacją, czy u nas wszystko na odwal się robi !!!

Marta

W mławie po małej ulewie wszystko znajduje się pod woda