Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wystarczyło kilka minut porządnej ulewy (zobacz filmik!)


Wystarczyło kilka minut porządnej ulewy, aby całe ulice znalazły się pod wodą, której w trakcie opadów nie nadążała zbierać miejscami niedrożna kanalizacja deszczowa. Rozlewiska tworzyły się się praktycznie na wszystkich niżej położonych ulicach jak np. Żwirki, Piłsudskiego, Płocka, Grota Roweckiego, Graniczna.

Jeden z czytelników nadesłał zdjęcia i filmik „jak prawidłowo funkcjonuje nowa kanalizacja i przepompownia na ulicy Napoleońskiej”, pozostawiając taki stan rzeczy bez komentarza. Pomimo tego, że niektóre ulice znalazły się pod wodą wezwań straży pożarnej odnotowano tylko cztery: trzy w Mławie i jeden do Łomi.

Różnie radziliśmy sobie z potokami deszczu. Co młodsi i sprawniejsi przeskakiwali przez uliczne rozlewiska, niektórzy wybierali nawet spacer na boso.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ

KOMENTARZE

14 - liczba komentarzy w artykule "Wystarczyło kilka minut porządnej ulewy (zobacz filmik!)"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zatorski
Gość

Tylko MKM jak amfibia 🙂

Lechista
Gość

Nie ma co narzekać. Mława niczym Wenecja

Jolka
Gość

I jeszcze płaczą że 20% pensje obcięte będą. JAKA PRACA, TAKA PŁACA, zdrówka życzę 🙂

ramzes
Gość

Płaca powinna wynosić co najwyżej dwukrotność sredniego wynagrodzenia w danym mieście/gminie z uwzględnieniem wyników w pracy. Nikt ich na stołki nie posadził na siłę – sami się pchali a uwazają że pracują na swoich stanowiskach za karę

ramzes
Gość
A teraz dodajmy do tych zalanych ulic dziury i wyrwy których nie brakuje w naszej pięknej Mławie 🙂 Brawo Panie Burmistrzu 😉 Nie dawno miasto wyremontowało ulicę Polną (pomijając późniejszą jej poprawkę przez partaczy), a po ulewach widać było jak na dłoni zapadnięte fragmenty jezdni. Ulicę, którą przecież obejmuje „gwarancja” tak jak Dzierzgowską, a usterek których Szanowny Burmistrz jako stróż miasta nie potrafi wyeliminować 😉 a to tylko przykłady „wielkich inwestycji” Pana Burmistrza. Kolejnym wielkim budowniczym jest nasz kochany Pan Starosta. Jak wyremontował Powstańców Styczniowych i Sienkiewicza to zafundował kierowcom udoskonalanie technik jazdy slalomem żeby nieuszkodzić aut 🙂 Teraz mamy… Czytaj więcej »
miki
Gość

Do tego dochodzi ulica Górna- pseudo remont, woda stoi, pasów i linii nie widać, kostka niezamulona!!! trawa nie rośnie – gdzie są odpowiedzialne osoby i inspektorzy nadzoru???
tragedia
pozdrawiam

Michał
Gość

Podobno na ul. Napoleońskiej ma powstać mini marina z przystanią i wypożyczalnią sprzętu wodnego. A może miasto planuje tam nowy pomost skoro ten nad zalewem rozpadł się ? Kto wie ?! Zawsze chciałem mieć dom nad wodą…

Zofia z basenem w piwnicy
Gość

Jaki Pan, taki kram. Niech weźmie tablice i rozrysuje jak ta woda wspaniale pod górkę ma odpływać !

Z R ..
Gość

Teraz iecie dalszego w mosir wisi bandera marynarki cywilnej RP zamiast flagi panstwowej

Ataman
Gość

Bandera marynarka cywilna ? A co to za formacja ? A może chodzi o marynarkę od garnituru co. Za skarby nie rozumię tego komentarza.

Z R ..
Gość

Handlowa w odróżnieniu od wojennej
zwana cywilną
Mniemam ze pisze to ktoś z mosir u
W dniu wczorajszy i rzed wczoraj na maszt wciagneliscie flagę biało czerwoną z wizerunkiem orła informuję Cię kozaku ze tak wygląda bandera polskiej marynarki bez wycięcia wiec cywilnej
Przyzwyczaailem sie do niekompetencji urzędników oraz do tego ze nierozumiecie tego co sie do was mowi

Anonim
Gość

Dodać do tego, że przy ratuszu wywieszają flagi nie w tym układzie w jakim powinni, bo nie wiedzą, że polska flaga jest najważniejsza, to nie ma się co dziwić MOSiRowi, toż tam na stołku to siedzi…

Iwan
Gość

ul.Napoleońska jakaś masakra, jechałem po ulewie, mało brakowało że stanąłem w tej kałuży, nie wiedziałem że tak głęboko Co jest z tą kanalizacją, czy u nas wszystko na odwal się robi !!!

Marta
Gość

W mławie po małej ulewie wszystko znajduje się pod woda

wpDiscuz