Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Martwy pies długo leżał na ulicy, potem na chodniku


Wypadki zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. To pewne. Wiele jednak zależy jak my sami wtedy się zachowujemy, ważne jest też jak działają wtedy służby. Do takich konkluzji można dojść czytając przesłaną nam relację.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Historię, która wydarzyła się w Mławie 8 maja późnym popołudniem opisał nam jedna z czytelniczek.

– Na ulicy Wójtostwo przejeżdżający samochód potrącił psa. Raczej nie zatrzymał się, tylko pojechał dalej. Ja tego momentu nie widziałam. Myślę jednak, że dobrze wiedział co się stało. Może się spieszył, może nie chciało mu się zajmować potrąconym psem, który jeszcze żył. Za to przy potrąconym, psie zatrzymał się inny kierowca, kobieta. Potem podeszło do niej dwoje ludzi. Stanęli, by ochronić zwierzę przed być może kolejnym rajdowcem. Ktoś wezwał straż miejską. Przyjechali po około piętnastu – dwudziestu minutach. Jak się okazało psa nie udało się uratować. Wracałam tą samą ulicą ponad godzinę później. Pies nadal leżał, już martwy, odrzucony został jedynie na chodnik. Czy tak powinny działać służby? – pisze czytelniczka.

Wypadki zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. Ktoś tu jednak chyba nie zdał egzaminu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gabi
Gabi
2 lata temu

Jedna z wielu historii o takich wypadkach. Mało to zwierząt zostaje potrąconych na śmierć i zostawionych na ulicach czy poboczach? Po czym rozjeżanych przez kolejne auta? Świadczy to tylko o ludziach, którzy przez pośpiech nie potrafią nawet się zatrzymać i powiadomić odpowiednich służb czy też sami pomóc takiemu zwierzęciu… WSTYD!

dynpy
dynpy
2 lata temu

to pies Państwa (wymoderowano) z Wójtostwa

Miras
Miras
2 lata temu

Myślę, że nie to nie samochód był winny. To ten pies który ostatnio wyszedł na wolność, znów sieje postrach na ulicach naszego miasta. Tym razem jego ofiarą padają jego koledzy, za ludzi weźmie się w późniejszym czasie.

ANONIM
ANONIM
2 lata temu
Reply to  Miras

Uważaj aby koledzy tego psiaka, nie wzięli się za ciebie, przydało by ci się aby popędził ci strach, i poszarpał nogawki. Bo za pisanie takich bzdur, należało by się tobie taka nagroda od bezpańskich biegających piesków po mieście.

Anonim
Anonim
2 lata temu

Czyżby ten pies był bezdomny i nie miał właściciela?
Najlepiej winić służby, a właściciel nie mógł się zająć swoim pieskiem?

Jarek
Jarek
2 lata temu

Mogła go Pani sprzątnąc

ANONIM
ANONIM
2 lata temu
Reply to  Jarek

Nie chcę mi się uwierzyć jak czytam te posty Jarek i Karola,–umoralniać swymi radami to nie na portalu, zgłoście się z tymi pomysłami w inne miejsce. A to zdjęcie przy tej posesji świadczy tylko zle o ich gospodarzach.

Karola
Karola
2 lata temu

Skoro ta pani wszystko widziała to czemu patrzyla jak piesek się męczy? i nie zadzwoniła np od razu na Straż Miejska. Może dzięki temu piesek zylby. Lepiej opowiadać historię…

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x