Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Udany Dzień Integracji w SP nr 6


Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie odbył się Dzień Integracji. Uczestniczyli w nim uczniowie oddziałów integracyjnych szkół podstawowych w Przasnyszu, Iłowie i Mławie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie.

Wszystkich zebranych powitał Dyrektor szkoły pan Piotr Piwowarski. Następnie głos zabrał pan Burmistrz Sławomir Kowalewski. Wśród przybyłych gości była również przewodnicząca Katolickiego Stowarzyszenia „Serce za serce” pani Jolanta Antosiak – Filip.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne gry i zabawy. Najpierw uczniowie obejrzeli krótką prezentację o Kornelu Makuszyńskim. Zdobyte informacje wykorzystywali podczas gry planszowej. Znalazły się w niej pytania dotyczące życia i twórczości pisarza. Uczniowie także rozwiązywali wykreślanki, układali z rozsypanek wyrazowych cytaty, rozpoznawali przedmioty związane z bohaterami utworów Kornela Makuszyńskiego. Doskonałą zabawą dla wszystkich były ćwiczenia ruchowe. Na pamiątkę udanego spotkania wszyscy uczestnicy dostali kubki z logo 60-lecia naszej szkoły.

autor i fot.: SP nr 6

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x