Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zniknęły drewniane baraki, pojawi się market


Od poniedziałku na działce przy ulicy Sienkiewicza trwają roboty rozbiórkowe. Już zburzone zostały istniejące tam drewniane baraki. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy powstanie tam obiekt handlowy. Prawdopodobnie będzie się on stykał z istniejącym już na sąsiedniej działce sklepem.

Działka należała niegdyś do urzędu miasta i była zabudowana drewnianymi barakami, które służyły mieszkańcom jako mieszkania socjalne. Po sprzedaży przez dłuższy czas na działce nic się nie działo, jeżeli nie liczyć osób bezdomnych, które pojawiały się w pusto stojących budynkach. W grudniu ubiegłego roku w jednym z baraków wybuchł pożar i budynek uległ nadpaleniu. W galerii publikujemy kilka ostatnich zdjęć właśnie tego budynku.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

28 - liczba komentarzy w artykule "Zniknęły drewniane baraki, pojawi się market"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mieszkaniec sztuk 1
Gość

Rachu ciachu i kasa z działki na 13 ki wpi…

kos
Gość
Piszesz o Ciechanowie, a był czas, że to miasto stało w miejscu. W ciągu ostatnich lat ubyło tam ponad 10% mieszkańców, ponad 4 tys. Spadli z ponad 48 tys do niecałych 44 tys. To też jest miasto emerytów. Młodzi stamtąd wyjeżdżają. Poczytaj ich portale. A co do sklepów spożywczych u nas (marketów) to według mnie dobrze jeśli jest konkurencja. W żadnym okolicznym mieście (także w C-nowie) nie ma tak różnych marek spożywczo przemysłowych. Popatrzmy co jest u nas ?Kaufland, Carrefour, InterMarche, Lidl, Tesco, klika Biedronek. W każdym z ościennych miast brakuje przynajmniej jednego z wymienionych. Nie narzekajcie tak ludzie bo… Czytaj więcej »
Budowlaniec
Gość

Nowe większe InterMarche będzie po dawnym składzie budowlanym na Grzebskiego na rogu obok ronda, a po tych barakach na Sienkiewicza rozbudowany Jysk.

kos
Gość

Dzięki budowlaniec, nie wiedziałem, że to Jysk się rozbudowuje. I temat wyjaśniony. Jeśli to prawda co piszesz to żaden market kochani forumowicze z poniższych wpisów….. ☺

mlawa mario
Gość

Nie ma nic miasto emerytów i tak jak Pan ponizej pisal nawet nie ma gdzie kupic ubran .
Ciechanów sie rozwija ,mlawa stoi i tylko te bloki i markety. Potrzeba młodej krwi w mlawie to moze sie cos zmieni na lepsze!

Jarząbek
Gość

Chyba młodej krwi we władzach Mławy, bo młodą i nową krew w Mławie to już mamy ze wschodnich krajów ościennych 😀

87654
Gość

A wiadomo jaki to będzie market?

Waldi
Gość

Co tu się rozwodzić. Działka inwestora z Działdowa, dostał decyzję o warunkach zabudowy i Jego pieniądze, decyzja, ryzyko, czy wypali interes czy może nie. Można tylko mieć pretensje do władz miasta że sprzedali działkę – kasa i tak jak kamień w wodę, przy takim długu pareset tyś.czy coś znaczy, wątpię.. Tu aż prosiło się o parking, bo niedługo wjedziemy samochodami Burmistrzowi na głowę.

wpDiscuz