Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sprawcy pobicia w kręgielni zostaną jednak aresztowani


Skuteczne okazały się zażalenia mławskiej prokuratury na postanowienia Sądu Rejonowego w Mławie, zgodnie z którymi dwaj podejrzani o pobicie w kręgielni wyszli na wolność za poręczeniem majątkowym.  8 grudnia br. Sąd Okręgowy w Płocku uchylił decyzję Sądu Rejonowego w Mławie. Oznacza to, że podejrzani Tomasz T. i Dawid S. trafią jednak na dwa miesiące do aresztu.

2 listopada w mławskiej kręgielni zostało pobitych dwóch mieszkańców Mławy. Sprawców pobicia było czterech, zostali zatrzymani, a 10 listopada prokuratura postawiła im zarzuty. Najpoważniejsze usłyszeli podejrzani Tomasz T. i Dawid S.  Wobec nich, na wniosek prokuratury mławski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, z zastrzeżeniem jednak, że będzie ono uchylone po wpłaceniu poręczenia majątkowego w kwocie 15 tys. zł każdy. Podejrzani 13 listopada skorzystali z tej możliwości i wkrótce znaleźli się na wolności.

– Sąd Okręgowy w Płocku w pełni uwzględnił złożone przez prokuraturę zażalenia. Podejrzani zostaną tymczasowo aresztowani na okres dwóch miesięcy licząc od dnia ich zatrzymania – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Kiedy podejrzani znajdą się w areszcie, to zależy od szybkości działania sądu, który wystawić musi nakazy oraz policji, która zatrzyma i doprowadzi podejrzanych do aresztu.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

19
KOMENTARZE

avatar
1500
aassssd
Gość
aassssd

z tymi konfiturami dobre.

pijaczka
Gość
pijaczka

jednego roku Dawid P. teraz Dawid S. kto im wydaje te dokumenty?

Gość
Gość
Gość

Dlaczego nie wszyscy sprawcy zostali tymczasowo aresztowani, dlatego, że część z nich jest konfidentami i nie mogą być aresztowani.

mławianin
Gość
mławianin

Teraz to się nazywa w myśl ustawy Pana Kamińskiego, tak tego samego który Prezydenta Kwaśniewskiego obrzucał w Paryżu jajkami. A teraz po ułaskawieniu przez Prezydenta Dudę za inne przestępstwo stał się fachowcem, i w ustawie tej tacy osobnicy są nazywani SYGNALISTAMI, i to jest ta DOBRA ZMIANA….

Natalia
Gość
Natalia

Nadszedł czas dobrej zmiany w Mławie. Brawo PIS. Brawo Zbigniew Ziobro.

Romanowski Grzegorz
Gość
Romanowski Grzegorz

Szanowna pani chyba pani żyje w innym wymiarze, czy to PiS czy PO …. Czy inna jakkolwiek by się nie nazywała ma nas gdzieś, tylko podatki i … Inne. Jak nie.masz kasy albo pleców nic nie możesz, coś o tym wiem…

mlawianin
Gość
mlawianin

Najpierw to tej Natalii powinno się zapytać , czy ona wie kto i jakie stanowiska zajmuje w rządzie ZIOBRO, swego czasu trafnie nazwany ZEREM

Boi
Gość
Boi

Jestem ciekawy czy się zgłoszo do aresztu ?

Baxv
Gość
Baxv

To kto w kręgielni będzie teraz stał na bramce

prawda
Gość
prawda

Wreszcie dobra zmiana dotarła do Mławy. Sędzia mławski który orzekł wcześniej o ich wyjściu na wolność powinien już nie być sędzia. Do ministra Ziobry z nim.

mławianin
Gość
mławianin

Pomyliłeś się chyba najpierw ten sędzie powinien się zgłosić się do Ciebie, przecież jesteś SUWERENEM, a przy rządach DOBREJ ZMIANY tylko SUWEREN ma wydawać wyroki, w te pędy sygnalisto powinieneś sIę zgłosić do Ziobry /POPULARNE ZERO/ tylko uważaj bo jak masz sam coś za uszami to mogą cię przymknąć.

mlawianin
Gość
mlawianin

prawda–udaj się do ministra Ziobry razem z Natalio, będzie wam weselej, tylko jak napisałem mogą cię troszeczkę zatrzymać do wyjaśnienia

Anonimowo
Gość
Anonimowo

brawo dla tego pana jesteś wielki nawet bardzo

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Brawo Bagi! Zrób porządek. Konsekwentnie od początku do końca. Taka służba nam się bardzo podoba.

mławianin
Gość
mławianin

Myślę że ten WASZ Bagi, robi porządek ale nie ze wszystkim, czyżbyś zapomniał jak było ze sprawą wypadku śmiertelnego na Kopernika przy stadionie, przestańcie chwalić wschód przed zachodem słońca, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Mirus
Gość
Mirus

Prawda! Zginęła wtedy młoda dziewczyna!!! Ale tak to jest jak starzy dali kase tu i tam!

mławianin
Gość
mławianin

Tak wiem że na układy nie ma rady, tylko razi to że są tacy mławianie, jak Anonimowo i Mieszkaniec, którzy swemu Bagi ślą jeszcze podziękowania, można tylko zapytać za co????

Romanowski Grzegorz
Gość
Romanowski Grzegorz

Racja, racja, ul. Kopernika i rolnik od kombajnu, facet chciał się odwołać od wyroku i chciał aby próbka była ponownie zjadają a tu..
Próbki zutylizoowane przed wyrokiem sądu pierwszej instancji, śmiech na sali

Ktos
Gość
Ktos

Można….. można…..