Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Drużyna mławskich strażaków była tylko o krok od awansu


We wtorek (10 października)  Mławska Hala Sportowa stała się areną zmagań  w eliminacjach I strefy  XV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej Strażaków PSP.


W tej strefie zagrało pięć drużyn składających się z zawodowych strażaków, wystawionych przez komendy w:  Mławie, Pruszkowie, Przasnyszu, Ostrówii Mazowieckiej i Ostrołęce. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Wygrane mecze 2:0 z Przasnyszem, 4:1 z Ostrów Mazowiecką oraz 1:0 z Ostrołęką dawały naszej drużynie szansę na awans do rozgrywek wojewódzkich. Decydujący okazał się mecz ze zwycięzcą tych eliminacji drużyną z Pruszkowa, kiedy to nasi strażacy ulegli aż sześcioma bramkami, zdobywając jedynie honorowego gola.

Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco :

1 miejsce KP PSP Pruszków 12 pkt.
2 miejsce KP PSP Mława – 9 pkt.
3 miejsce KP PSP Przasnysz 4 pkt.
4 miejsce KP PSP Ostrów Mazowiecka 4 pkt.
5 miejsce KM PSP Ostrołęka 0 pkt.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x