Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

To była najlepsza impreza na jakiej byłem kiedykolwiek w życiu


„…to była najlepsza impreza na jakiej byłem kiedykolwiek w życiu” – powiedział 8 letni Filip wracając dziś do domu z półkolonii. Trwają półkolonie w gminie Stupsk i patrząc na uśmiechnięte buzie oraz sądząc z cytowanej wypowiedzi, dzieci spędzają ten czas w sposób bardzo atrakcyjny.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Mimo, iż minął dopiero trzeci dzień półkolonii to już było by o czym opowiadać:
– wizyta w hucie szkła, park trampolin, warsztaty i zabawy w parku aktywnej rozrywki BARTOO, gry i zabawy sportowe, podchody, kiszenie ogórków, zajęcia plastyczne i goście specjalni tj. Adrian Duszak – football freestyler oraz Straż Pożarna ze Stupska.
Już po raz piaty w okresie wakacji Gmina Stupsk organizuje tego typu zajęcia. W tym roku udział w warsztatach bierze 48 dzieci w wieku od 5 do 14 lat, a co bardzo ważne udało się nam przyjąć wszystkich chętnych, którzy wyrazili ochotę wzięcia udziału w letnich zajęciach na hali sportowej w Morawach.

źródło i fot. gmina Stupsk

oprac. red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500