Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To była najlepsza impreza na jakiej byłem kiedykolwiek w życiu


„…to była najlepsza impreza na jakiej byłem kiedykolwiek w życiu” – powiedział 8 letni Filip wracając dziś do domu z półkolonii. Trwają półkolonie w gminie Stupsk i patrząc na uśmiechnięte buzie oraz sądząc z cytowanej wypowiedzi, dzieci spędzają ten czas w sposób bardzo atrakcyjny.


Mimo, iż minął dopiero trzeci dzień półkolonii to już było by o czym opowiadać:
– wizyta w hucie szkła, park trampolin, warsztaty i zabawy w parku aktywnej rozrywki BARTOO, gry i zabawy sportowe, podchody, kiszenie ogórków, zajęcia plastyczne i goście specjalni tj. Adrian Duszak – football freestyler oraz Straż Pożarna ze Stupska.
Już po raz piaty w okresie wakacji Gmina Stupsk organizuje tego typu zajęcia. W tym roku udział w warsztatach bierze 48 dzieci w wieku od 5 do 14 lat, a co bardzo ważne udało się nam przyjąć wszystkich chętnych, którzy wyrazili ochotę wzięcia udziału w letnich zajęciach na hali sportowej w Morawach.

źródło i fot. gmina Stupsk

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x