Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wakacje z Maksem gościły na Wólce


Ciepła, słoneczna pogoda sprzyjała organizatorom trzeciej już odsłony akcji „Wakacje z Maksem”. 20 lipca przy Szkole Podstawowej nr 4 na Wólce pojawili się pracownicy i wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, by razem z najmłodszymi mieszkańcami Wólki spędzić czas na wakacyjnych grach i zabawach. Jak zawsze zainteresowaniem cieszyły się pokaz sprzętu strażackiego, bliskie i przyjazne spotkanie ze stróżami prawa, gdzie można było poznawać zasady ruchu drogowego oraz  stoliki Miejskiej Biblioteki Publicznej z różnymi zgadywankami.


Tak jak w poprzednich  przystankach „Wakacji z Maksem”, które miały miejsce w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 oraz w Gimnazjum nr 1, każdy kto przyszedł, by wspólnie spędzić wakacyjne przedpołudnie otrzymywał karnet i zbierał pieczątki za udział w grach i zabawach. Być może właśnie ktoś z uczestników tego przystanku już wkrótce wylosuje atrakcyjną nagrodę w wakacyjnej loterii na zakończenie akcji. Jej finał będzie miał miejsce 27 lipca w Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a.

Program „Wakacje z Maksem” to projekt MOPS w Mławie a wspierają go Mławska Biblioteka Publiczna, MHS, MDK, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

red.

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x