Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wakacje z Maksem gościły na Wólce


Ciepła, słoneczna pogoda sprzyjała organizatorom trzeciej już odsłony akcji „Wakacje z Maksem”. 20 lipca przy Szkole Podstawowej nr 4 na Wólce pojawili się pracownicy i wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, by razem z najmłodszymi mieszkańcami Wólki spędzić czas na wakacyjnych grach i zabawach. Jak zawsze zainteresowaniem cieszyły się pokaz sprzętu strażackiego, bliskie i przyjazne spotkanie ze stróżami prawa, gdzie można było poznawać zasady ruchu drogowego oraz  stoliki Miejskiej Biblioteki Publicznej z różnymi zgadywankami.

KSP Mława nabór

Tak jak w poprzednich  przystankach „Wakacji z Maksem”, które miały miejsce w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 oraz w Gimnazjum nr 1, każdy kto przyszedł, by wspólnie spędzić wakacyjne przedpołudnie otrzymywał karnet i zbierał pieczątki za udział w grach i zabawach. Być może właśnie ktoś z uczestników tego przystanku już wkrótce wylosuje atrakcyjną nagrodę w wakacyjnej loterii na zakończenie akcji. Jej finał będzie miał miejsce 27 lipca w Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a.

Program „Wakacje z Maksem” to projekt MOPS w Mławie a wspierają go Mławska Biblioteka Publiczna, MHS, MDK, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

red.

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz