Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Radosny piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego


Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowało w sobotę 10 czerwca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie. Impreza odbyła się na placu przy budynku Środowiskowego Domu Samopomocy.

Słoneczne ogrody Mława

W ramach piknikowych atrakcji zorganizowano liczne konkursy i zabawy rodzinne. Były też tańce z wodzirejem. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy, modelowanie balonów, bańki mydlane. Najmłodszym uczestnikom dużo radości sprawiła dmuchana zjeżdżalnia. Chętni mogli zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru. Na wszystkich czekał poczęstunek z grilla.

Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego był wspaniałą okazją, aby docenić rolę Rodziców Zastępczych, a także promować rodzicielstwo zastępcze.

RG.

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500