Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Radosny piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego


Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowało w sobotę 10 czerwca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie. Impreza odbyła się na placu przy budynku Środowiskowego Domu Samopomocy.

KSP Mława nabór

W ramach piknikowych atrakcji zorganizowano liczne konkursy i zabawy rodzinne. Były też tańce z wodzirejem. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy, modelowanie balonów, bańki mydlane. Najmłodszym uczestnikom dużo radości sprawiła dmuchana zjeżdżalnia. Chętni mogli zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru. Na wszystkich czekał poczęstunek z grilla.

Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego był wspaniałą okazją, aby docenić rolę Rodziców Zastępczych, a także promować rodzicielstwo zastępcze.

RG.

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz