Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs plastyczny „Sedes to nie śmietnik” rozstrzygnięty


Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia  Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie po raz drugi organizuje otwarty konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. W tym roku odbywał się on po hasłem: „Sedes to nie śmietnik”. Na konkurs wpłynęło 35 bardzo ciekawych, wykonanych w różnych technikach prac. 10 kwietnia w sali kina odbyło się ogłoszenie jego wyników. Komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody w następującej kolejności:


I miejsce – Maria Lewandowska

II miejsce – Malwina Sarnecka

III miejsce – Maja Langowska

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali od organizatorów drobne upominki.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x