Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkurs plastyczny „Sedes to nie śmietnik” rozstrzygnięty


Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia  Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie po raz drugi organizuje otwarty konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. W tym roku odbywał się on po hasłem: „Sedes to nie śmietnik”. Na konkurs wpłynęło 35 bardzo ciekawych, wykonanych w różnych technikach prac. 10 kwietnia w sali kina odbyło się ogłoszenie jego wyników. Komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody w następującej kolejności:

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

I miejsce – Maria Lewandowska

II miejsce – Malwina Sarnecka

III miejsce – Maja Langowska

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali od organizatorów drobne upominki.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500