Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jeden chętny aby zarządzać oświatą w starostwie


W wymaganym w ogłoszeniu o naborze terminie, do starostwa wpłynęły dokumenty tylko jednej osoby. Kto ją złożył, to na razie tajemnica. Czy oferta spełnia warunki formalne, też na razie nie wiadomo. W najbliższym czasie zajmie się tym specjalna komisja starosty.


Mławskie starostwo już po raz drugi ogłasza nabór na stanowisko dyrektora wydziału edukacji i zdrowia. Za pierwszym razem nikt nie złożył dokumentów aplikacyjnych. 3 kwietnia minął termin składania dokumentów i okazało się, że powtórne ogłoszenie przyniosło efekt. Jedna osoba będzie ubiegać się o stanowisko dyrektora wydziału.

– Wpłynęła jedna oferta, jeszcze nie jest otwarta, nie mogę więc na razie podać nazwiska osoby, która złożyła dokumenty aplikacyjne. W najbliższym czasie ze złożonymi dokumentami zapozna się komisja. Poprzedni dyrektor Jan Marek Wtulich 31 marca odszedł na emeryturę. Na razie obowiązki dyrektora wydziału pełni zastępca dyrektora wydziału edukacji i zdrowia Katarzyna Miłobędzka – informuje wicestarosta Barbara Gutowska.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
jula
jula
4 lata temu

A ja myślę że Jarząbek powinien startować na burmistrza !

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  jula

Ustąpię Ci julu pierwszeństwa 🙂
Mnie wygodne fotele już nie interesują – wolę swoją kanapę i dobrą książkę

z bliska
z bliska
4 lata temu

Jarząbek—zgadzam się z Tobą w 100%, aby to zmienic trzeba zrobić akcje przed wyborami Samorządowymi, na internetowych polach, aby przedstawić pracę tych radnych, którzy tak się zasiedzeli w szczególnosci w RADZIE MIEJSKIEJ/i nie dziwota wszak jak się bierze 1.500 tys, za miesiąc nic nie robienia, to trzymają się rekami i nogami, a od nas wyborców zależy czy pozwolimy im na dalszą egzystencję—-powinniśmy im dać już odpocząć!!!!! i zmobilizować młodzież na wybory, bo babcie i dziadkowie, to wiadomo że słuchają proboszczów.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  z bliska

No cóż, poświęcają jedną miesięczną dietę na propagandę swojej znakomitej osoby i liczą te paluszki w górze nadal, nic poza tym, nic poza tym, że są przychylni władzy, zawsze spolegliwi.
Jak mieszkańcy tych okręgów mogą wybierać ciągle tych samych, którzy są mocni… tylko w języku, tego nie rozumiem. Oświeci mnie ktoś?

Do z bliska
Do z bliska
4 lata temu
Reply to  z bliska

Niestety taka akcja nie przyniesie zamierzonego skutku. Na nich nie głosują Ci ktorzy korzystają z internetu a Ci ktorzy nie mają o nim zielonego pojęcia. Nie na darmo przed wyborami mamy akcje całowania rączek, spacerów ulicami miasta itd.

ja2
ja2
4 lata temu

Nie mogą podać nazwiska, a jeszcze przed końcem konkursu już było głośno kto zostanie dyrektorem, a właściwie dyrektorką wydziału….

niezależny
niezależny
4 lata temu
Reply to  ja2

Nie wiem kto to ale jednego jestem pewien :p Na pewno jest z PSL’u :p

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

No nareszcie, egzamin zaliczony, ale… jakim kosztem…
a ile stresu…
Jednym słowem udało się 😀 jest się z czego cieszyć, ale już tylko 2 lata do końca kadencji obecnych burmistrzów, starostów, a przydałoby się i radnych, bo niektórzy to już nie widzą życia bez rady miasta, powiatu czy gminy.
Ruszyć ten zastygły skład i układ najwyższy czas

Marek
Marek
4 lata temu

Syn,ciotka,zięć,brat,kuzyn,siostra,synowa np Przewodniczącego i członek PSL w jednym. Wykształcenie wyższe internetowe, znajomość języków obcych zbędna. Kandydat musi spełniać pierwszy punkt.

Max
Max
4 lata temu
Reply to  Marek

A Ty taki wykształcony z językami i się marnujesz, a to pech!!

Marek
Marek
4 lata temu
Reply to  Max

Ubodło?

Max
Max
4 lata temu
Reply to  Marek

Ciebie na pewno 🙂

Marek
Marek
4 lata temu
Reply to  Max

Oj jak pali!!! SAMORZĄDOWIEC:)

Max
Max
4 lata temu
Reply to  Marek

Oj chyba urzędnik ? tylko się nie rozpłacz hahahaha 🙂

Marek
Marek
4 lata temu
Reply to  Max

Kończąc temat życzę pasjonującej kariery samorzadowca w Mławie, którą Ja niestety opuściłem w celu ukończenia edukacji, Mogłem oczywiście ją kontynuować w mławskiej Sorbonie, jednakże ukończenie porządnego kierunku umożliwia przebieranie w ofertach pracy i naśmiewanie się z daleka z oplecionej układami administracji samorządowej. Życzę wszystkim aby ich umiejętności, wiedza i doświadczenie, skutecznie chroniły przed taką bezproduktywną pracą.

Max
Max
4 lata temu
Reply to  Marek

Masz poczucie humoru, to ważne w tych czasach… Życzę dalszej wytrwałości w pisaniu postów na naszych portalach. Trzymaj się ciepło.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x