Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Jeden chętny aby zarządzać oświatą w starostwie


W wymaganym w ogłoszeniu o naborze terminie, do starostwa wpłynęły dokumenty tylko jednej osoby. Kto ją złożył, to na razie tajemnica. Czy oferta spełnia warunki formalne, też na razie nie wiadomo. W najbliższym czasie zajmie się tym specjalna komisja starosty.

KSP Mława nabór

Mławskie starostwo już po raz drugi ogłasza nabór na stanowisko dyrektora wydziału edukacji i zdrowia. Za pierwszym razem nikt nie złożył dokumentów aplikacyjnych. 3 kwietnia minął termin składania dokumentów i okazało się, że powtórne ogłoszenie przyniosło efekt. Jedna osoba będzie ubiegać się o stanowisko dyrektora wydziału.

– Wpłynęła jedna oferta, jeszcze nie jest otwarta, nie mogę więc na razie podać nazwiska osoby, która złożyła dokumenty aplikacyjne. W najbliższym czasie ze złożonymi dokumentami zapozna się komisja. Poprzedni dyrektor Jan Marek Wtulich 31 marca odszedł na emeryturę. Na razie obowiązki dyrektora wydziału pełni zastępca dyrektora wydziału edukacji i zdrowia Katarzyna Miłobędzka – informuje wicestarosta Barbara Gutowska.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

16 - liczba komentarzy w artykule "Jeden chętny aby zarządzać oświatą w starostwie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
jula
Gość

A ja myślę że Jarząbek powinien startować na burmistrza !

Jarząbek
Gość

Ustąpię Ci julu pierwszeństwa 🙂
Mnie wygodne fotele już nie interesują – wolę swoją kanapę i dobrą książkę

z bliska
Gość

Jarząbek—zgadzam się z Tobą w 100%, aby to zmienic trzeba zrobić akcje przed wyborami Samorządowymi, na internetowych polach, aby przedstawić pracę tych radnych, którzy tak się zasiedzeli w szczególnosci w RADZIE MIEJSKIEJ/i nie dziwota wszak jak się bierze 1.500 tys, za miesiąc nic nie robienia, to trzymają się rekami i nogami, a od nas wyborców zależy czy pozwolimy im na dalszą egzystencję—-powinniśmy im dać już odpocząć!!!!! i zmobilizować młodzież na wybory, bo babcie i dziadkowie, to wiadomo że słuchają proboszczów.

Do z bliska
Gość

Niestety taka akcja nie przyniesie zamierzonego skutku. Na nich nie głosują Ci ktorzy korzystają z internetu a Ci ktorzy nie mają o nim zielonego pojęcia. Nie na darmo przed wyborami mamy akcje całowania rączek, spacerów ulicami miasta itd.

Jarząbek
Gość

No cóż, poświęcają jedną miesięczną dietę na propagandę swojej znakomitej osoby i liczą te paluszki w górze nadal, nic poza tym, nic poza tym, że są przychylni władzy, zawsze spolegliwi.
Jak mieszkańcy tych okręgów mogą wybierać ciągle tych samych, którzy są mocni… tylko w języku, tego nie rozumiem. Oświeci mnie ktoś?

ja2
Gość

Nie mogą podać nazwiska, a jeszcze przed końcem konkursu już było głośno kto zostanie dyrektorem, a właściwie dyrektorką wydziału….

niezależny
Gość

Nie wiem kto to ale jednego jestem pewien :p Na pewno jest z PSL’u :p

Jarząbek
Gość

No nareszcie, egzamin zaliczony, ale… jakim kosztem…
a ile stresu…
Jednym słowem udało się 😀 jest się z czego cieszyć, ale już tylko 2 lata do końca kadencji obecnych burmistrzów, starostów, a przydałoby się i radnych, bo niektórzy to już nie widzą życia bez rady miasta, powiatu czy gminy.
Ruszyć ten zastygły skład i układ najwyższy czas

Marek
Gość

Syn,ciotka,zięć,brat,kuzyn,siostra,synowa np Przewodniczącego i członek PSL w jednym. Wykształcenie wyższe internetowe, znajomość języków obcych zbędna. Kandydat musi spełniać pierwszy punkt.

Max
Gość

A Ty taki wykształcony z językami i się marnujesz, a to pech!!

Marek
Gość

Ubodło?

Max
Gość

Ciebie na pewno 🙂

Marek
Gość

Oj jak pali!!! SAMORZĄDOWIEC:)

Max
Gość

Oj chyba urzędnik ? tylko się nie rozpłacz hahahaha 🙂

Marek
Gość

Kończąc temat życzę pasjonującej kariery samorzadowca w Mławie, którą Ja niestety opuściłem w celu ukończenia edukacji, Mogłem oczywiście ją kontynuować w mławskiej Sorbonie, jednakże ukończenie porządnego kierunku umożliwia przebieranie w ofertach pracy i naśmiewanie się z daleka z oplecionej układami administracji samorządowej. Życzę wszystkim aby ich umiejętności, wiedza i doświadczenie, skutecznie chroniły przed taką bezproduktywną pracą.

Max
Gość

Masz poczucie humoru, to ważne w tych czasach… Życzę dalszej wytrwałości w pisaniu postów na naszych portalach. Trzymaj się ciepło.

wpDiscuz