Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Opłatek w Klubie Seniora Pogodny Uśmiech


W ciepłej i świątecznej atmosferze spotkali się seniorzy, by w gronie przyjaciół i znajomych cieszyć się nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

KSP Mława nabór

Pogodnym uśmiechem i dobrym słowem powitał przybyłych prezes klubu Henryk Kacprzak. O religijnym wymiarze wigilijnego spotkania przypomnieli zebranym Bożena Sala – czytając fragment ewangelii o narodzeniu Jezusa  i obecny na spotkaniu dziekan dekanatu mławskiego ks. Kazimierz Ziółkowski, w słowach zachęcających do refleksji nad istotą zbliżających się świąt.

Helena Grącka i Barbara Strzałkowska przeczytały swoje wiersze. W dalszej części  spotkania uczestnicy podzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Przy świątecznie udekorowanych stołach z potrawami wigilijnymi była okazja  do rozmów, wspomnień i nadziei związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem 2017.

RK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz