Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Opłatek w Klubie Seniora Pogodny Uśmiech


W ciepłej i świątecznej atmosferze spotkali się seniorzy, by w gronie przyjaciół i znajomych cieszyć się nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.


Pogodnym uśmiechem i dobrym słowem powitał przybyłych prezes klubu Henryk Kacprzak. O religijnym wymiarze wigilijnego spotkania przypomnieli zebranym Bożena Sala – czytając fragment ewangelii o narodzeniu Jezusa  i obecny na spotkaniu dziekan dekanatu mławskiego ks. Kazimierz Ziółkowski, w słowach zachęcających do refleksji nad istotą zbliżających się świąt.

Helena Grącka i Barbara Strzałkowska przeczytały swoje wiersze. W dalszej części  spotkania uczestnicy podzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Przy świątecznie udekorowanych stołach z potrawami wigilijnymi była okazja  do rozmów, wspomnień i nadziei związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem 2017.

RK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x