Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Seniorzy wiecznie młodzi duchem


 


 

sliderW klubie seniora „Pogodny Uśmiech” ostatnie czwartkowe spotkanie miało charakter bardziej uroczysty niż zwykle. Za kilka bowiem dni, 14 listopada przypadał Światowy Dzień Seniora.

„Pogodny uśmiech” nie czekał jednak, aż ktoś zorganizuje im świąteczne spotkanie, złoży życzenia lub w czymś wyręczy. Wzięli sprawy w swoje ręce. Sprawność organizacyjną klubu można tylko podziwiać. Na udekorowanych stołach nie zabrakło poczęstunku, nawet dla gości, a muzyka, dobra zabawa i pogodny uśmiech to już stały element ich cotygodniowych spotkań.  Czwartkowy wieczór spędzili więc seniorzy w dobrym nastroju, przy muzyce i tańcu, a nawet poezji recytowanej przez  miejscowe poetki.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x