Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wystawa Oliwii Choroś w Galerii 13


 

KSP Mława nabór

sliderrOd piątku 3 czerwca w Galerii 13 możemy oglądać prace młodej mławskiej gimnazjalistki Oliwii Choroś. Na wystawie zaprezentowanych jest  18 obrazów i grafik, przedstawiających głównie naturę – barwne ptaki i kwiaty, ale obejrzeć możemy również kilka portretów.  Otwarciu wystawy towarzyszyła prezentacja przedmiotów zdobionych  techniką decoupage, którą to technikę od czterech lat doskonali Oliwia.

Oliwia Choroś  jest uczennicą  Społecznego Gimnazjum „Wyspianum”.  Umiejętności plastyczne rozwija pod kierunkiem Anny Pietruś – Bral. Uczestniczy w wielu konkursach plastycznych,  gdzie zdobywała wyróżnienia i czołowe lokaty. Swoje plany życiowe wiąże ze sztuką. Po zakończeniu gimnazjum zamierza zdawać do liceum plastycznego w Gdyni, a następnie podjąć naukę na Akademii Sztuk Pięknych.

Otwarciu wystawy towarzyszył występ wokalny Klaudii Korzeniewskiej  uczennicy Społecznego Gimnazjum  „Wyspianum” oraz  słodki poczęstunek.

Wystawę można oglądać do 25 czerwca 2016 r. od poniedziałku do soboty  w godzinach otwarcia przychodni.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz