Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa Oliwii Choroś w Galerii 13


 

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


sliderrOd piątku 3 czerwca w Galerii 13 możemy oglądać prace młodej mławskiej gimnazjalistki Oliwii Choroś. Na wystawie zaprezentowanych jest  18 obrazów i grafik, przedstawiających głównie naturę – barwne ptaki i kwiaty, ale obejrzeć możemy również kilka portretów.  Otwarciu wystawy towarzyszyła prezentacja przedmiotów zdobionych  techniką decoupage, którą to technikę od czterech lat doskonali Oliwia.

Oliwia Choroś  jest uczennicą  Społecznego Gimnazjum „Wyspianum”.  Umiejętności plastyczne rozwija pod kierunkiem Anny Pietruś – Bral. Uczestniczy w wielu konkursach plastycznych,  gdzie zdobywała wyróżnienia i czołowe lokaty. Swoje plany życiowe wiąże ze sztuką. Po zakończeniu gimnazjum zamierza zdawać do liceum plastycznego w Gdyni, a następnie podjąć naukę na Akademii Sztuk Pięknych.

Otwarciu wystawy towarzyszył występ wokalny Klaudii Korzeniewskiej  uczennicy Społecznego Gimnazjum  „Wyspianum” oraz  słodki poczęstunek.

Wystawę można oglądać do 25 czerwca 2016 r. od poniedziałku do soboty  w godzinach otwarcia przychodni.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x