Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Hanna Zarębska – zasłużona dla Miasta Mława


sliderMedal „Zasłużony dla Miasta Mławy” – to wyróżnienie na sesji rady miasta w dniu 31 maja otrzymała Hanna Zarębska – pracująca od 44 lat jako instruktor d.s teatru w Miejskim Domu Kultury.

 Medal, kwiaty i gratulacje złożyli burmistrz Sławomir Kowalewski i przewodniczący rady miasta Leszek Ośliźlok. Wniosek w tej sprawie złożyła dyrektor domu kultury Katarzyna Kaszuba.

Hanna Zarębska dziękując za wyróżnienie podkreśliła, że wyróżnienie traktuje jako docenienie pracy wszystkich pracowników Miejskiego Domu Kultury.

 – Myślę, że jestem przedstawicielem wszystkich pracowników domu kultury, nie tylko instruktorów, ale też personelu pomocniczego. Jesteśmy jak naczynia połączone, czyli jedni bez drugich tak naprawdę nie potrafią i nie mogą istnieć. Ta praca jest bardzo odpowiedzialna, jesteśmy nie tylko instruktorami, ale i pedagogami i bardzo często terapeutami. Przez tyle lat wykształciliśmy wiele osób, które odnoszą sukcesy na studiach artystycznych. Kreatywność jest bardzo istotna, kształcimy nie tylko walory artystyczne, ale i życiowe, które przydają się na drodze zawodowej – mówiła Hanna Zarębska.

JK

DSC_0028 DSC_0025 DSC_0029

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
olga
Gość
olga

kady z nas pracuje. . czy robotników od łopaty z MPDM nie należałoby nagrodzić. uważam, ze tak

ramzes
Gość
ramzes

Ja również nic do tej Pani nie mam ale śmieszą mnie już takie odznaczanie kogo popadnie. A może tak by Pan Burmistrz podał uzasadnienie tego odznaczenia? Bo chyba to, że Pani Zarębska pracuje od 44 lat jako instruktor w MDK to chyba nie jest wystarczający powód? Każdy gdzieś pracuje bo z czegoś żyć musi. Z drugiej jednak strony widać że wszyscy się pchają po to odznaczenie. Nie słyszałem o takim przypadku, w którym ktoś odmówiłby przyjęcia tego medalu np. dlatego że uważa się za niegodnego tego odznaczenia a jego praca i działalność jest tylko dla dobra społeczeństwa. I mówię tu… Czytaj więcej »

Ktoś
Gość
Ktoś

Te medale „zasłużony dla miasta Mława” to trzeba czytać „Zasłużony dla burmistrza”, bo są to medale przyznawane i wręczane osobom lojalnym.
Nie mam nic do Pani Zarębskiej i jej pracy, ale…

Jarosław
Gość
Jarosław

Bardzo zasłużony medal ! Gratulacje dla pani Hanny!

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8
Gość
Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8

Nie kierujmy żali i złości na Hannę Zarębską. Medal ten został jej przyznany, nie z jej własnej inicjatywy. W mieście na lewo i na prawo rozdaje się takie medale, by w skuteczny sposób pozyskać wyborców, którzy są niezbędni do pełnego zwycięstwa obecnej ekipy, która jest w Mławie u steru władzy.

EWA Sz
Gość
EWA Sz

i co??? Pracowała w mdk-u i taka zasłużona???

Olala
Gość
Olala

Też chcesz taki medal? Trochę taktu, nawet jeżeli coś się nie podoba