Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Disco Dance Mława po kostki w błocie


slider1114 maja do późnych godzin nocnych mieszkańcy Mławy, a również pobliskich miejscowości nawet nie wychodząc z domów mogli posłuchać koncertu muzyki disco polo i dance płynącej ze sceny ustawionej na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

KSP Mława nabór

Organizatorem biletowanej i zapowiadanej dużo wcześniej imprezy Disco Dance Mława była firma Palazzi OSK z Warszawy, a patronat nad nią objął Burmistrz Miasta Mława.

Impreza okazała się być pechowa jeszcze przed jej  rozpoczęciem. Dzień przed, na stronie organizatora pojawiła się informacja, że znany i popularny zespół Weekend, który miał wystąpić na scenie ostatecznie nie pojawi się w Mławie. W dniu koncertu nawet pogoda pokrzyżowała szyki organizatorom. Być może padający z małymi przerwami ulewny deszcz sprawił, że pod sceną pojawiła się niezbyt liczna grupa najwytrwalszych słuchaczy, którzy zdecydowali się na kupno biletów.  Pomimo starań i rozłożenia mat na rozmiękły i grząski teren, nie udało się organizatorom sprawić, by uczestnicy koncertu suchą nogą mogli poruszać się po strefie gastronomicznej i koncertowej. Te niedogodności nie odstraszyły najwierniejszych fanów, którzy nawet w błocie potrafili zatańczyć w rytm ulubionych przebojów.

Przed nami w lipcu kolejna impreza organizowana również przez tę samą firmę i w tym samym miejscu  – Mława Summer City Festiwal. Oby wtedy pogoda dopisała.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

16 - liczba komentarzy w artykule "Disco Dance Mława po kostki w błocie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
disco
Gość

a taki hicior sprzed lat https://www.youtube.com/watch?v=pCtw0mrykVU 😉

zdzichu z kopydłowa
Gość

totalne dno. jaka muzyka taki słuchacz.

Obiektywny
Gość

Raczej jaki słuchacz taka muzyka, gdyby nie było słuchaczy nie byłoby i muzyki, inna sprawa, że o gustach się nie dyskutuje. Sam Twój podpis świadczy o pewnym Twoim ograniczeniu.

zdzichu z kopydłowa
Gość

długo Ci zajęła ta dedukcja lamusie? jestem pod wrażeniem. Lepiej odpal koziołka matołka. Może razem dotrzecie do Pacanowa bo co 2 głowy to nie jedna.

żal.pl
Gość

żałosne.

Sk
Gość

Porażka organizacyjna. dno i kilo mułu

Fan
Gość

Miasta nie stać na żeby przygotować ludziom kawałek placu w sposób żeby nie zapaść się w błoto? Burmistrz powinien sie wstydzic, a nie chodzić i lansować sztuczny usmieszek

W W
Gość

Było mokro i zimno . Deszcz okrutnie się z nami obchodził . Wytrwałam pod sceną do 22 , niestety , musiałam zrezygnowac . Ale duże gratki do prowadzącego Darka Jarka i Artystów . Mimo małej ilości osób , a pod sceną była nas naprawdę garstka . Potrafili żartować i prowadzić cały program bezstresowo 🙂

M.M.
Gość

Podoba mi się fotorelacja.

wpDiscuz