Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Biblioteka Inspiruje


biblioteka-inspirujeW XIII Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek w murach biblioteki miejskiej gościły bibliotekarki powiatu mławskiego.

KSP Mława nabór

Dzień 8 maja to bowiem Dzień Bibliotekarza – święto ogólnopolskie. Hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek brzmi: BIBLIOTEKA INSPIRUJE. I nas również zainspirowało to hasło. Jedną z inspiracji jest wystawa prac koronkarskich Pani Karoliny Wódkiewicz, a inną spotkanie z Państwem Ewą                 i Tomaszem Wojtala, którzy w bardzo interesujący sposób przedstawili historię herbat, rodzaje, dodatki oraz inne ciekawostki. Oczywiście nie obyło się bez pokazu prawidłowego parzenia herbat oraz ich konsumpcji.

Humorystyczna, facebookowa wystawa ph. Zespół nienasyconego czytelnictwa przedstawiała czytelników w różnych odsłonach.

Całość spotkania uświetnił występ przedstawicieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie Pani Iwony Siwiec (śpiew) oraz Pani Anny Gwardy (pianino) w repertuarze operowym i nie tylko.

Uczestnicy spotkania otrzymali od właścicieli sklepu Czas na herbatę drobne upominki w postaci herbat.

Źródło: MBP w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz