Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Biblioteka Inspiruje


biblioteka-inspirujeW XIII Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek w murach biblioteki miejskiej gościły bibliotekarki powiatu mławskiego.


Dzień 8 maja to bowiem Dzień Bibliotekarza – święto ogólnopolskie. Hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek brzmi: BIBLIOTEKA INSPIRUJE. I nas również zainspirowało to hasło. Jedną z inspiracji jest wystawa prac koronkarskich Pani Karoliny Wódkiewicz, a inną spotkanie z Państwem Ewą                 i Tomaszem Wojtala, którzy w bardzo interesujący sposób przedstawili historię herbat, rodzaje, dodatki oraz inne ciekawostki. Oczywiście nie obyło się bez pokazu prawidłowego parzenia herbat oraz ich konsumpcji.

Humorystyczna, facebookowa wystawa ph. Zespół nienasyconego czytelnictwa przedstawiała czytelników w różnych odsłonach.

Całość spotkania uświetnił występ przedstawicieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie Pani Iwony Siwiec (śpiew) oraz Pani Anny Gwardy (pianino) w repertuarze operowym i nie tylko.

Uczestnicy spotkania otrzymali od właścicieli sklepu Czas na herbatę drobne upominki w postaci herbat.

Źródło: MBP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x