Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nad zalewem Ruda pożegnano zimę i przywitano wiosnę


DSC_0075W minioną niedzielę (20 marca br.)  nad zalewem Ruda ,,Żegnano zimę i witano wiosnę”. Wszystkich przybyłych przywitał i do wspólnej zabawy zaprosił dyrektor GOKiS w Iłowie Osadzie – Piotr Olszewski.


Barwny, wesoły korowód postaci z bajek przemaszerował przez molo. Następnie, aby tradycji stało się zadość spalono Marzannę. Morsy i foczki odbyły ostatnią już w tym sezonie zimową kąpiel. Na wszystkich czekał poczęstunek przy ognisku.

Gospodarzem imprezy był wójt Gminy Iłowo – Osada Sebastian Cichocki a organizatorem Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
Ktoś
6 lata temu

Pozwolę sobie zamieścić na łamach tego portalu ciekawy komentarz- jednego z użytkowników o nicku: Mario, który brzmi następująco, cytuję : „Jak się okazuje, można zrobić dobrą imprezę, z dużą frekwencją, z dużą liczbą osób młodych. Można ją zrobić bez sztucznego nadęcia, bez burmistrza Kowalewskiego, bez obecności Kowalewskiego, bez patronatu Kowalewskiego, bez przemówienia złotoustego i bez dotacji Kowalewskiego”.

DOSIA
DOSIA
6 lata temu
Reply to  Ktoś

HEH ZA TO ZE ZŁOTOUSTYM CELEBRYTĄ WÓJTEM S. CICHOCKIM

Kibic OPOKI
Kibic OPOKI
6 lata temu

Znam SUPERMANA . Następnym razem chciałbym uczestniczyć w takiej imprezie.

Mama z córcią <3
Mama z córcią <3
6 lata temu

Kolejna świetna zabawa i spędzenie wolnego czasu tam gdzie lubię najbardziej…natura.
Czekamy na więcej… 🙂

Iceman
Iceman
6 lata temu

Gratulacje

Obserwator
Obserwator
6 lata temu

Kolejna a zarazem ciekawa inicjatywa ze strony Pana Olszewskiego. Podtrzymywanie i kultywowanie tradycji jest mile widziane. Dobrze, że chociaż Pan wie co to jest tradycja i co najważniejsze jej się trzyma

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x