Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ulica Lelewela od soboty wygląda inaczej


slider-wycinkaW ubiegłą sobotę pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie, po uzyskaniu zgody burmistrza, wycięli szpaler tui rosnący od lat pomiędzy pasami ruchu ulicy Lelewela. W tej sprawie wypowiedział się Leszek Ślubowski, dyrektor PZD w Mławie.

KSP Mława nabór

– Po uzyskaniu zgody burmistrza usunęliśmy tuje rosnące na ulicy Lelewela. Są to działania, przygotowawcze do planowanej budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Lelewela, Kościuszki, Sienkiewicza i Reymonta. Pas zieleni na ulicy Lelewela docelowo zostanie nieco zwężony, aby wydzielić pełne dwa kierunki jazdy przed skrzyżowaniem z ulicą Kościuszki i Piłsudskiego. Wspólnie ze spółką Agrosan opracujemy plan zagospodarowania ulicy Lelewela zielenią niską. Wysokie tuje ograniczały kierowcom jak również pieszym przechodzącym przez przejścia widoczność. Gdy prowadziliśmy prace wycinkowe, przechodnie wyrażali zadowolenie z poprawy widoczności – informuje dyrektor PZD Leszek Ślubowski.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

19 - liczba komentarzy w artykule "Ulica Lelewela od soboty wygląda inaczej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kazzz
Gość

Nie dość,że Ludzie się postarali żeby było lepiej dla Pieszych jak i dla Kierowców to Mieszkańcy narzekają… Żenada jakaś i nic więcej. Chcieli by mieć „Złote Tarasy” … Mława to nie Warszawa.

yyyyy
Gość

Czyżby w Mławie budowali lotnisko?

telefere
Gość

Nie, na środku będzie droga ekspresowa dla rowerzystów.
Na Szpitalnej. za ul. Dobrskiej po jednej stronie ulicy jest chodnik, a po drugiej ścieżka rowerowa, a tu po obu stronach będą chodniki, a środkiem będzie biegła ścieżka rowerowa.
Nasz burmistrz lubi innowacje.

obserwator
Gość

Weźcie się ludzie ogarnijcie!!!!!

barnaba
Gość

łysy burmistrz łyse miasto

...
Gość

Nowa moda…

Marek
Gość

Tego krzywego słupa nie ma po co wycinać. Jak zawieje sam się przewróci.

wpDiscuz