Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spotkanie wigilijne w Klubie Seniora Pogodny Uśmiech


DSC04898Grudzień to czas oczekiwania na radość płynącą z Bożego Narodzenia a spotkania opłatkowe są okazją do wspólnego przeżywania nastroju zbliżających się świąt.

KSP Mława nabór

Radosna i życzliwa atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu, które zorganizował Klub Seniora Pogodny Uśmiech, w czwartek 17 grudnia br.

W uroczystości brało udział kilkadziesiąt osób. Wszystkich przybyłych przywitał Prezes klubu – Henryk Kacprzak. Przeczytany fragment z Pisma Świętego rozpoczął uroczystość spotkania opłatkowego. W dalszej części  spotkania uczestnicy łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Przy  świątecznie udekorowanych stołach z potrawami wigilijnymi była okazja  do rozmów, wspomnień i nadziei związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem 2016.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz