Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie wigilijne w Klubie Seniora Pogodny Uśmiech


DSC04898Grudzień to czas oczekiwania na radość płynącą z Bożego Narodzenia a spotkania opłatkowe są okazją do wspólnego przeżywania nastroju zbliżających się świąt.


Radosna i życzliwa atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu, które zorganizował Klub Seniora Pogodny Uśmiech, w czwartek 17 grudnia br.

W uroczystości brało udział kilkadziesiąt osób. Wszystkich przybyłych przywitał Prezes klubu – Henryk Kacprzak. Przeczytany fragment z Pisma Świętego rozpoczął uroczystość spotkania opłatkowego. W dalszej części  spotkania uczestnicy łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Przy  świątecznie udekorowanych stołach z potrawami wigilijnymi była okazja  do rozmów, wspomnień i nadziei związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem 2016.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x