Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Straż gminna ma nowego strażnika


Od tego roku Krzysztof Klicki będzie nowym strażnikiem straży gminnej. Nowego funkcjonariusza przedstawił podczas sesji rady gminy w Wiśniewie w dniu 9 lutego komendant tej formacji Stanisław Bańczyk. Krzysztof Klicki odbywa obecnie szkolenie i wkrótce będzie już pełnoprawnym strażnikiem. Warto tu wspomnieć, że Krzysztof Klicki odnosi sukcesy sportowe, w 2015 roku zdobył tytuł wicemistrza Polski w podnoszeniu ciężarów, startując w barwach Mazovii Ciechanów.

Straż gminna to dwuosobowa formacja, działająca w ramach porozumienia na terenie gminy Wiśniewo, Stupsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna i Lipowiec Kościelny. Jak dotychczas borykała się ona z problemami kadrowymi. Na długotrwałych zwolnieniach lekarskich przebywała zatrudniona w tej formacji strażniczka.  – Przez ostatnie 10 lat strażniczka przepracowała dokładnie 2 lata 4 miesiące i 4 dni – poinformował komendant Bańczyk.

JK

Zobacz także:

Wiśniewo. Czy numery posesji trzeba sprawdzać gdy jest mróz?

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

20 - liczba komentarzy w artykule "Straż gminna ma nowego strażnika"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

Przykro jest że się oskarża strażniczkę jak się samemu nie jest wporządku.Wstyd panie komendancie ,bo ujawnia pan rzeczy które nie powinny być jawne chyba nie na tym polega pana praca..Zgadzam się z opinią że nie którzy powinni odejść na emeryturę i dać młodym ludziom pracować.

Gość
Gość

Zastanawiam się co Pan strażnik oprócz mięśni wniesie do Straży Gminnej bo to chyba nie tylko o to chodzi. Wielka szkoda, że już nie będzie Pani Strażnik 🙁 Poprzedniczka może nie miała mięśni, ale była bardzo rzetelną i pracowitą osobą. Kobieta, która żadnej pracy się nie boi. Szkoda że tacy ludzie tracą pracę tylko dlatego, że chcą mieć dzieci. Szkoda, że musiała współpracować z takimi ludźmi, którzy teraz publicznie potrafią podać takie informacje.

Mieszkaniec sztuk 1
Gość

A dzis oto taki obrazek zaskoczył mnie rano niedaleko. Stupska ktos wywalił 4 kartony do rowu dzielny kumyndant przybyl obejrzał i pojechał jak. MO za najlepszych czasów he he nie zabrał do kosza bo jak kumyndant śmieci

AGA
Gość

A oprócz „podnoszenia ciężarów” ma jakieś kompetencje do bycia strażnikiem, czy tylko to wystarczyło, że jest wielki i podnosi ciężary???

Administrator Bezpieczeństwa Informacji
Gość
Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Informacja o ewentualnym chorobowym podlega ochronie. To dane wrażliwe!! A, ze w Gminie jest tylko jedna strażniczka wszyscy wiedzą o kogo chodzi, nawet jeśli jej imię i nazwisko nie zostało podane. Ujawnianie danych wrażliwych podlega karze! Gratuluję niewiedzy urzędnikom udostępniającym takie dane do publicznej wiadomości. Proponuję poczytać Ustawę o Ochronie Danych Osobowych i najnowsze rozporządzenie RODO. I wdrożyć to w życie!!! Jeśli oczywiście w Gminie wiedzą o co chodzi, w co wątpię.

wpDiscuz