Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zasłabł pracownik ochrony na stacji benzynowej. Ratowało go pogotowie i strażacy


Do zdarzenia doszło w sobotę 4 listopada, około godziny 14:20. Na stacji benzynowej w Woli Szydłowskiej zasłabł pracownik ochrony. Przebywał on w budce strażnika i wezwany zespół ratownictwa medycznego miał kłopoty, by dostać się do środka. Na pomoc wyruszył zastęp z JRG Mława oraz OSP ze Stupska.

KSP Mława nabór

– Po przyjeździe strażaków na miejsce zdarzenia okazało się, że ratownikom już udało się dostać do pomieszczenia i udzielić pomocy medycznej poszkodowanemu. Został on przewieziony na obserwację do mławskiego szpitala. Strażacy zabezpieczyli jedynie miejsce zdarzenia – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Zasłabł pracownik ochrony na stacji benzynowej. Ratowało go pogotowie i strażacy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Janek
Gość

Tak to jest jak się emerytów zatrudnia

darek
Gość

du.. Cie boli bo Ciebie nie chcieli

wpDiscuz