Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Chłopiec na dachu bloku. Zdjęli go strażacy


fot.ilustracyjne

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Mławscy strażacy podejmują interwencje nie tylko w sytuacjach pożaru czy wypadku. Bardzo często są to również inne zagrożenia, czasami w sytuacjach dość niecodziennych. Tak było również w minioną niedzielę 1. października. Około godziny 17:30 strażacy przy pomocy podnośnika hydraulicznego zdejmowali z dachu nie użytkowanego bloku przy ulicy Reja w Mławie trzynastolatka z lękiem wysokości.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy z numeru alarmowego 112. Wynikało z niego, że na dachu wielopiętrowego budynku pozostaje uwięziona osoba. Na miejscu okazało się, że uwięziona osoba to trzynastoletni chłopiec, który stwierdził, że ma lęk wysokości. Ratownicy za pomocą podnośnika hydraulicznego dotarli do chłopca i umieścili go w koszu podnośnika. Trzynastolatek został przekazany policji obecnej na miejscu zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

67- letni mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Znaleźli go strażacy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500