Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Parada motocyklistów przejechała ulicami Mławy


Dziś po południu kawalkada motocyklistów wyruszyła spod Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i przejechała ulicami miasta. Wokół Starego Rynku motocykliści wykonali rundę honorową. Cała trasa biegła ulicami Kopernika – Marszałkowską – Studzieniec – Napoleońską – Sienkiewicza – Grzebskiego – Stary Rynek – Padlewskiego – Dobrą – Wójtostwo – Torfa Załeskiego – powrót do MOSiR. Zapraszamy na video i fotorelację.

« 1 z 6 »

 

Zobacz także…

Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy

Świętujemy Dni Mławy! Szczegółowy program

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. destylator 12/07/2017 o 17:22

    bylo na co popatrzeć

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.