Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Parada motocyklistów przejechała ulicami Mławy


Dziś po południu kawalkada motocyklistów wyruszyła spod Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i przejechała ulicami miasta. Wokół Starego Rynku motocykliści wykonali rundę honorową. Cała trasa biegła ulicami Kopernika – Marszałkowską – Studzieniec – Napoleońską – Sienkiewicza – Grzebskiego – Stary Rynek – Padlewskiego – Dobrą – Wójtostwo – Torfa Załeskiego – powrót do MOSiR. Zapraszamy na video i fotorelację.

Słoneczne ogrody Mława

« 1 z 6 »

 

Zobacz także…

Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy

Świętujemy Dni Mławy! Szczegółowy program

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
destylator

bylo na co popatrzeć