Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Za chłopaka chcę mieć strażaka – zobacz najnowszy teledysk zespołu SuperNova


Już dziś można obejrzeć najnowszy teledysk zespołu SuperNova „Za chłopaka chcę mieć strażaka”.  Klip nakręcono w Lipowcu Kościelnym, a przy jego realizacji pomagali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Lipowca. 

Wokalistką zespołu SuperNova jest znana z programu MUST BE THE MUSIC, Aneta Majeran, która od roku współpracuje z Łukaszem Jakubowiczem nad repertuarem Disco Polo. Przy realizacji klipu pomagali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowcu Kościelnym, firma Rakoczyfilm oraz grupa taneczna Frash Crew.

Naszą fotorelację z nagrania teledysku obejrzeć można tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia premierowego klipu:

 

ŁP

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Za chłopaka chcę mieć strażaka – zobacz najnowszy teledysk zespołu SuperNova"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Gość
Gość

Świetna piosenka! A rock’n’roll juz dawno umarł i nikt go nie chce słuchać, co widac po niskiej frekwencji na koncertach klubowych, tylko pouczaja co dobre, co niedobre. Brawo Aneta!

max
Gość

Anetka ma świetny głos, ale ta piosenka jak i teledysk są żenujące niestety

konrad
Gość

Aneto, marnujesz swój silny, rockowy głos na pioseneczki, których wszędzie „na pęczki”. Głupiutkie słowa, banalna muzyka, dziewczęta kręcące tym, co im natura dała. Nie tą drogą, Aneto, nie tą drogą…ale to Twój wybór, a szkoda…

Kosh
Gość

Pani Aneta równocześnie zajmuje się sztuką rockową i skoro tak się o nią martwisz, to może byś się zainteresował i poszukał. A rynek jest jaki jest, trzeba robić różne rzeczy. Strażaka chyba nie sluchales, skoro twierdzisz, że to pioseneczka jakich pełno – pokaż mi drugą taką:)

rock
Gość
outofthebox
Gość

Konradzie, piszesz, że to wybór pani Anety a jednocześnie próbujesz pouczać! sugerując, że nie podąża właściwą drogą. Jakakolwiek nie byłaby to droga, decyzja należy do wokalistki! Miej swoje zdanie i odczucia, ale ten mentorski ton schowaj lepiej do kieszeni.

Krzysztof
Gość

Pani Aneto, a gdzie „droga na Hel” i dawna miłość do rock and rolla? Wielka szkoda, że nie idzie Pani już tą drogą, bo ma Pani wielki potencjał. Ale cóż – jeśli teraz taka poetyka Pani w duszy gra, pozostaje mi tylko pochylić czoła i życzyć powodzenia oraz sukcesów. Pozdrawiam!

Danuta
Gość

Pani Aneta nadal gra także muzykę rockową, chyba Pan Krzysztof tak się interesuje właśnie:)

Robert
Gość

Haha, dobre:) Zabawny tekst!

wpDiscuz