Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Podziękowanie za Wiadukt Rypiński


fot. UMM

Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski skierował do Przewodniczącego Rady Miasta Mława Leszka Ośliźloka podziękowanie za nadanie wiaduktowi drogowemu w ciągu ul. Piłsudskiego w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński”.

„Niezmiernie cieszę się, że Radni Rady Miasta Mława oraz Burmistrz Miasta, przychylnie rozpatrzyli wniosek rypinianina Pana Jacka Białobłockiego, dotyczący nadania wiaduktowi drogowemu w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński” – napisał do Leszka Ośliźloka Paweł Grzybowski.

Burmistrz Rypina jest przekonany, że inicjatywa ta świadczy o przywiązaniu do jego miasta, a także przyczyni się do promocji grodu nad Rypienicą i ożywienia relacji między nim a Mławą.

źródło: KN/UMM

O wiadukcie pisaliśmy tutaj:

Wólka ma swoje rondo w Mławie a Rypin swój wiadukt

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz