Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Niebezpieczne schody już w naprawie


Na początku kwietnia, po sygnale otrzymanym od jednej a naszych czytelniczek pisaliśmy o niebezpiecznych schodach do centrum handlowego przy ulicy Długiej. Ich stan był tak zły, że doszło tam do wypadku z udziałem seniorki, która potknęła się na nierównościach i dotkliwie potłukła spadając z wykruszonych stopni.

Ten stan się jednak zmienia. Już ponad tydzień przed świętami rozpoczęły się tam prace remontowe. Stopniowo uzupełniane są ubytki płytek na stopniach, tych zarówno niebezpiecznych jak i nie estetycznych schodów.  Na czas prac remontowana połowa schodów wyłączona jest z użytku dla wchodzących i wychodzących. Co prawda tempo prac nie powala na kolana, ale pewnie już wkrótce poprawi się estetyka tego obiektu położonego w końcu w centrum miasta, a na pewno poprawi się bezpieczeństwo.

JK

O sprawie pisaliśmy tutaj:

Niebezpieczne i zniszczone schody, to murowany wypadek

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ