Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Co stało się w Nosarzewie Polnym? Znaleziono kolejne szczątki ludzkie


prokuratura (3)To już kolejny raz, kiedy w Nosarzewie Polnym, na tej samej nieruchomości, podczas wykopów znaleziono ludzkie szczątki. Pierwsze postępowanie w tej sprawie mławska prokuratura umorzyła tydzień temu.

–  Według opinii biegłego z zakresu medycyny sądowej, któremu zlecono ekspertyzę znalezione za pierwszym razem szczątki należą do dwóch młodych, kilkunastoletnich osób. Biegłemu udało się określić płeć tylko jednej z nich. Co do przyczyny zgonu, ze względu na stan pozostałości, biegły wykluczył jedynie śmierć na skutek zmian chorobowych, np. zarazy. Inna przyczyna zgonu nie została jednak ustalona. W związku z taką sytuacją, postępowanie zostało umorzone. Pomimo podjętych przez policję działań, nie udało się sprawą zainteresować Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, który mógłby pomóc w wyjaśnieniu sprawy  – podaje Marek Łasicki, zastępca Prokuratora Rejonowego w Mławie.

W poniedziałek 22 sierpnia br. do prokuratury w Mławie ponownie zgłosili się właściciele tej samej nieruchomości w Nosarzewie Polnym z informacją o znalezieniu dalszych szczątków ludzkich podczas wykonywania wykopów.

W tej sprawie mławska prokuratura już prowadzi postępowanie. Czy uda się wyjaśnić co stało się w Nosarzewie Polnym, skąd znalazły się tam ludzkie szczątki i jaka była przyczyna śmierci tych osób?

JK

Zobacz także…

Szczątki ludzkie znalezione w Nosarzewie Polnym

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Co stało się w Nosarzewie Polnym? Znaleziono kolejne szczątki ludzkie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Trybun
Gość

Taka sama wieś jak tysiące innych i tacy sami ludzie jak wszędzie. W Mławie też jest przestępczość i może jeszcze większa, a więc nie ma co dramatyzować. Jak wynika z poprzedniego zdarzenia kości leżały już bardzo długo w ziemi, a więc te szczątki są prawdopodobnie z tego samego okresu.

do ktos
Gość

A co, nie jest ???

Ktoś...
Gość

Z którego wieku te szczątki, ile lat mogą już leżeć w ziemi? nie róbmy sensacji, bo jeszcze ktoś pomyśli, że tam dzieją się jakieś dziwne rzeczy i jest to miejscowość pełna przestępców

li
Gość

bo to jest wioska pena przestepcow

wpDiscuz