Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wszystko co dobre szybko się kończy


slider-stupskWszystko co dobre szybko się kończy – 19 sierpnia ostatni dzień półkolonii spędziliśmy bardzo intensywnie i uroczyście.


Gościem specjalnym tego dnia był pan Jacek Mianowski pierwszy mławski rycerz, który opowiedział uczestnikom półkolonii o swojej pasji i wprowadził je w świat średniowiecznych zabaw plebejskich. Dzieci i opiekunowie  mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Na zakończenie wszyscy razem zatańczyli taniec irlandzki.

Druga część była już bardziej oficjalna. Dzieci zaprezentowały przed rodzicami przedstawienie „Zaczarowanym pociągiem w świat bajki”. Spektakl był uhonorowaniem pracy 44 uczestników półkolonii. Sądząc po reakcji publiczności wszystkim bardzo się podobało. Na zakończenie zaprezentowano krótki filmik podsumowujący dwa tygodnie  wspólnej zabawy.

Po części artystycznej głos zabrał Wójt Gminy Stupsk Jacek Świderski, który podziękował głównemu koordynatorowi projektu Mariuszowi Olszewskiemu, dzięki którego  zaangażowaniu dzieci mogły korzystać z tak wielu atrakcji, jak również pozostałym opiekunom: Magdalenie Stępkowskiej, Annie Wawrzyńczak, Annie Kąckiej i Elżbiecie Mizerskiej. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszenie na wspólnego grilla, który był ostatnim akcentem kończącym półkolonie.

« 2 z 3 »

Autor: Elżbieta Mizerska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
krasnal
krasnal
6 lata temu

Super inicjatywa!!! Kawał dobrej roboty. GRATULACJE!!! Może w przyszłości inne gminy pójdą w ślad za Stupskiem.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x