Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Festyn Rodzinny w Szkołach Katolickich


sliderZbliżający się koniec roku szkolnego to dobry czas, żeby pochwalić się efektami całorocznej pracy, ale również okazja do integracji i wspólnej zabawy.  Szkoły Katolickie po raz kolejny zaprosiły dzieci wraz z rodzicami na rodzinny festyn.

Słoneczne ogrody Mława

Jak co roku podczas imprezy przede wszystkim na dzieci czekały najprzeróżniejsze atrakcje. W sali gimnastycznej można było oglądać wystawy prac   Mateusza Kawalca i Szymona Dziubińskiego – uczniów klasy 2 KLO.  Na amatorów warcab 100-polowych czekał w grze symultanicznej Karol Cichocki – uczeń klasy 1 KLO, wicemistrz Europy w warcabach stupolowych do lat 16. Przy stolikach można wykonać kartę okolicznościową, udekorować, a następnie zjeść ciasteczko, sprawdzić umiejętność logicznego myślenia. Dzieci z klasy III a Katolickiej Szkoły Podstawowej przygotowały pokaz teatralny, a uczniowie młodszych klas KSP mini koncert gry na dzwonkach.

Pięknie zaprezentowała się Szkoła Tańca w pokazie na dziedzińcu szkoły. Tam również przede wszystkim na najmłodszych czekała dmuchana zjeżdżalnia, gry i zabawy sportowe, malowanie twarzy, pokazy bractwa rycerskiego, przejażdżki na quadach. Strażacy i policjanci pokazywali wyposażenie służbowych pojazdów i opowiadali o swojej pracy. Nagrodzeni zostali laureaci konkursów „Porusz Umysł” i „Henryk Sienkiewicz – mistrz słowa i twórca polskiej legendy”.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500