Spadł śnieg i ciężarówki znów mają problem z podjazdem
— 29/11/2021

fot. nadesłane
Wczorajsze, obfite opady śniegu spowodowały, że na nowo wróciły stare problemy na drogach. Późnym wieczorem, w wielu punktach miasta kierowcy ciężarówek nie byli w stanie pokonać bardziej stromych podjazdów i blokowali ruch na drodze. Tak było na tymczasowym wiadukcie nad torami kolejowymi na DK 7 przy wjeździe do Mławy czy na wjeździe do miasta od strony Mławki. Również w samym mieście na ulicy Nowowiejskiego od strony LG przez dłuższy czas ciężarówka nie mogła sforsować stromizny. Jak widać, tylko śnieg jest nowy, ale problemy na drogach te same co w ubiegłych latach.
red.
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
Kto mądry otwiera taki wiadukt tymczasowy na zimę
Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest nakaz wożenia towarów kolejąp na odcinkach powyżej 50 km.
Wygląda na to że nie masz zielonego pojęcia o transporcie towarów, ale typowo po Polsku musisz się wypowiedzieć
Nie wiem jaki sens był otwierania wiaduktu tymczasowego na zimę w Modlę. Jak dla mnie jest tam niebezpiecznie
Po to żeby go zablokować i udowodnić ze stary był lepszy haha
Na to wychodzi… Przecież starego i tak w zimę nie będą robić.. cyrk
Tak dla wiadomości juz nie ma tam asfaltu a dzis rano koparki przyjechaly go rozbierać