Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nie żyje Roman Chołuj


fot. Codziennik Mławski

KSP Mława nabór

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Romana Chołuja – prezesa mławskiego oddziału Stowarzyszenia Kombatantów AK im. Józefa Piłsudskiego.

Pan Roman Chołuj, mimo swojego wieku i problemów zdrowotnych, wciąż był aktywnym społecznikiem i angażował się w organizację uroczystości patriotycznych w Mławie.

Prezes mławskich Piłsudczyków we wrześniu ub. r. skończył 77 lat. Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom składamy wyrazy współczucia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Nie żyje Roman Chołuj"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ułan
Gość

Znaczy urodził się w 1940..więcej nie wypada komentować

Stasiek
Gość

Zawsze zadaję to samo pytanie – jak Ś.P. Pan Roman stał się kombatantem, skoro urodził się rok po wybuchu wojny, w dniu rozwiązania Armii Krajowej przez gen. L. Okulickiego nie miał jeszcze 5 lat a kiedy ginęli ostatni niezłomni miał 12-13 lat. Jakiej formacji mundur przywdział do tego zdjęcia, z jakiego okresu, gdzie dosłużył się stopnia widocznego na pagonach, za jakie zasługi są te ordery ? Warto chyba dowiedzieć się więcej o zasłużonym człowieku. .

Prawdziwek
Gość

Panie Stanisławie. Dzieci urodzone w obozie też zgodnie z zapisami o kombatanctwie dostawały taki status. Być może to jest odpowiedz

wpDiscuz