Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Rzecznik i dzielnicowy czytali opowiadania dzieciom w SP nr 2


W styczniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie odbył się cykl spotkań „Cała Szkoła czyta dzieciom”.  Najpierw dzieci z grupy 0 a gościły policjanta Wiesława Nowakowskiego , który jest  dzielnicowym w naszym mieście. Przeczytał najmłodszym krótkie opowiadanie  na temat bezpieczeństwa oraz udzielił im kilku wskazówek jak zachować się spotykając nieznajomego. Wszyscy słuchali z ogromną ciekawością .  Na koniec spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę o niedźwiadku.

Potem przyszedł czas na odwiedziny rzecznika prasowego  Urzędu Miasta Mława Pani Magdaleny Grzywacz. Opowiedziała dzieciom o swoim interesującym zawodzie oraz przeczytała najmłodszym opowiadanie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i ciekawością wysłuchały tej historii. W nagrodę pani rzecznik podarowała dzieciom wielką księgę bajek. Młodzi uczniowie  mogły również zadawać pytania naszemu gościowi, na które Pani Magdalena chętnie udzielała odpowiedzi. Życzymy sobie więcej takich wizyt.

źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl