Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Bal Klubu Seniorów MILONGA i UTW


W tłusty czwartek (8 lutego) seniorzy należący do Klubu Seniorów MILONGA i UTW bawili się na karnawałowym balu zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Mławie.

Gości i uczestników już w drzwiach witała wystylizowana „młoda para” symbolizująca współistnienie UTW i Klubu Seniorów MILONGA, gdyż organizator przyjął dla tego balu konwencję przyjęcia weselnego. Seniorzy jak zwykle wykazali się pomysłowością i inwencją w doborze karnawałowych przebrań i kreacji. Nawet najstarszy uczestnik tegorocznego balu, 96-letni Pan Tadeusz pokusił się o przebranie i zdobył nim uznanie kolegów i koleżanek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Źródło i fot: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Bal Klubu Seniorów MILONGA i UTW"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Wienjo
Gość

Nic dodać nic ująć jedzenie mizerne

seniorka
Gość

Za 60 zł jak była dobra muzyka,to już dużo,na lepsze jedzenie nie starczyło.Trzeba było z sobą zabrać i się dobrze bawić.

uczestnik balu
Gość

Fajna zabawa ,super towarzystwo i dobra muzyka ale jedzenie godne krytyki.Często zmieniano talerze nawet nie użyte i nie bylo czym zakąsić. Nie polecam tego miejsca na udaną imprezę!

wpDiscuz