Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Oto najwięksi pączkożercy


Pączków nigdy za wiele, tym bardziej w taki dzień jakim jest tłusty czwartek. 8 lutego uczniowie uczęszczający do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 7 spotkali się na zajęciach i rywalizowali między sobą o tytuł największego pączkożercy. Każdy starał się zjeść jak najwięcej, bo tego dnia pączki nie szkodzą. Dzieci z grupy świetlicowej IV i V pozdrawiają w Tłusty Czwartek wszystkich Pączkożerców. Życzymy smacznego!

Słoneczne ogrody Mława

Źródło i fot: SP nr 7

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500