Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bal maturalny ZS nr 1 w Mławie


W sobotni wieczór 10 lutego maturzyści z czterech klas Zespołu Szkół nr 1 bawili się na balu maturalnym. Rozpoczęli go, jak każe siedemdziesięcioletnia tradycja tej szkoły –  polonezem.  Zanim jednak dla maturzystów i ich gości rozpoczęła się beztroska zabawa przyszedł czas na podziękowania,życzenia i chwilę refleksji.

W dowód wdzięczności kwiaty otrzymali wychowawcy, dyrekcja, przedstawiciele rodziców i władz samorządowych. Dyrektor Urszula Makowska w swoim słowie do maturzystów powiedziała: „Piękno to właśnie wy. Mądrzy, dojrzali, pięknie wyglądający i radośni. Oczekujecie na tę niezapomnianą noc”.

I ta niezapomniana noc rozpoczęła się w rytm walca z filmu „Noce i dnie”, do zatańczenia którego maturzyści zaprosili swoich gości. A potem jeszcze pamiątkowa fotografia i już zupełnie na luzie można było poddać się urokowi tego wyjątkowego balu. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 4 »
« 1 z 4 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz