Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

AKTUALIZACJA: Wywrócony TIR na „siódemce” za Strzegowem


Od godziny 1 w nocy trwają działania służb, aby wyciągnąć leżący na poboczu samochód ciężarowy Scania z kontenerem. Pojazd zjechał na pobocze i wywrócił się prawdopodobnie na skutek zderzenia z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na krajowej „siódemce” tuż za Strzegowem w kierunku Warszawy. Straż pożarna zabezpiecza miejsce zdarzenia, a ruch odbywał się w tym miejscu wahadłowo.

Aktualizacja 09.02.2018

Do kolizji doszło na prostym odcinku drogi. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Saab, 19-letni mieszkaniec pow. mławskiego, zasnął za kierownicą, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się tir. Kierowca ciężarowej scani, 36 –letni mężczyzna, widząc co się dzieje, zdążył zareagować i unikając zderzenia czołowego, zjechał do rowu. Osobowy saab uderzył w bok tira. Całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Jako pierwszy na miejsce dojechał patrol policji. Obaj kierowcy oraz pasażer saaba, nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń. Pogotowie ratunkowe udzieliło im pomocy. Dzięki reakcji kierowcy tira nie doszło do tragedii. Usuwanie skutków kolizji potrwało do rana. Policja zabezpieczała miejsce zdarzenia – podaje st.asp Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Ponad pięć godzin strażacy gasili pożar w Wiśniewku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl