Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Duża przewaga liderów. Jurkiewicz i Tomczykowski pewni sukcesu


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Po raz szósty tenisiści  stołowi spotkali się na sali mławskiej SP nr 6, żeby rywalizować w zawodach Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u. W sumie na starcie stanęło osiemnastu zawodników.

Piętnastu walczyło w kategorii open. Wśród uczestników zabrakło Marka Kamińskiego. W ten sposób gracz z powiatu płońskiego stracił już szansę na zdobycie głównego trofeum. Zagrożone jest także jego miejsce na podium, rywale bowiem nie próżnują. Paweł Szmil i Marcin Łączyński przeskoczyli gracza z Sochocina w klasyfikacji generalnej.

Jeśli chodzi o walkę o prymat, niezagrożoną pozycję ma Kamil Jurkiewicz. Trzy turniejowe sukcesy z rzędu sprawiły, że zostawił w tyle resztę przeciwników. Nad Szmilem ma już sto pięćdziesiąt punktów przewagi.

Równie imponująco wygląda dorobek lidera kategorii do lat 15. Plasujący się ex-aequo na drugiej pozycji Kacper Zaborowski i Filip Chmielewski muszą odrobić ponad sto oczek straty. Zważywszy na fakt, że do końca zmagań pozostały zaledwie dwie imprezy, zniwelowanie tego dystansu jest niemożliwe.

Kolejne zawody odbędą się w sobotę 17 lutego.

VI turniej

do lat 15: 1. Jakub Tomczykowski, 2. Kacper Zaborowski, 3. Robert Kowalczyk

Klasyfikacja generalna: 1. Jakub Tomczykowski 580 pkt., 2-3. Filip Chmielewski po 420, 4. Robert Kowalczyk 380

Kategoria open: 1. Kamil Jurkiewicz, 2. Paweł Szmil, 3. Marcin Łączyński, 4. Mirosław Krajewski, 5. Krystian Waszak, 6. Adam Wronowski, 7. Adam Pydyn, 8. Wojciech Sieradzki

Klasyfikacja generalna: 1. Kamil Jurkiewicz 550 pkt., 2. Paweł Szmil 400, 3. Marcin Łączyński 360, 4. Marek Kamiński 340, 5. Mirosław Krajewski 315, 6.  Adam Wronowski 260, 7. Maciej Sieradzki 200, 8. Adam Pydyn 200.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz