Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wizyta strażaków w klasie III h


Dnia 05.02.2018r. strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie odwiedzili uczniów klasy III h w Szkole Podstawowej nr 7.  W trakcie spotkania dzieci wysłuchały informacji na temat pracy strażaka oraz akcji ratowniczych. Dowiedziały się jak reagować  w sytuacjach, które zagrażają życiu i w jaki sposób należy alarmować służby ratownicze.Strażacy pokazali jak udzielać pierwszej pomocy osobom nieprzytomnym, w rolę poszkodowanego wcielił się nasz Filip. Wizyta gości wzbudziła ogromne zainteresowanie uczniów. Na koniec dzieci zadawały przygotowane wcześniej pytania. Wspólnie spędzony czas przybliżył uczniom wiadomości na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego i ciężkiej oraz bardzo odpowiedzialnej pracy strażaka.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl