Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Muzyczny anioł z Mławy


„Znalazłam Cię”, „Tańcz”, „Kocham Cię tak” czy „Zatańcz ze mną” to utwory zespołu Angel z Mławy. Utrzymane są w klimacie muzyki disco – polo. Można je usłyszeć m.in. w GoldStacji i na YouTube.

Twórcą wszystkich piosenek jest Agnieszka Jankowska z Mławy, która jest założycielką, managerem i wokalistką zespołu Angel.

– Śpiewam już od 6 roku życia, a na scenie występuję już od 16 lat. Śpiewanie to moja pasja i sposób na życie – opowiada Agnieszka Jankowska, liderka zespołu Angel.

Mławianka jest autorką teksów do swoich piosenek, które bardzo szybko zdobyły serca fanów muzyki disco – polo nie tylko z terenu powiatu mławskiego.

Formację Angel, która powstała w marcu 2016 roku  wspierają Artur Cabanowski (wokal i gitara), Krzysztof Dzięgielewski (klawisze i główny operator), Michał Prześlakiewicz (klawisze).

Według Agnieszki Jankowskiej jej najlepszym utworem jest piosenka „Znalazłam Cię”, która jak większość jej tekstów opowiada o miłości.

– Obecnie jestem w trakcie nagrywania nowego utworu i tworzenia pierwszego wideoklipu. Ukażą się one już niebawem – dopowiada Agnieszka Jankowska.

Agnieszka trzykrotnie brała udział w programie Disco Star, a o zespole można przeczytać również w rubryce „Uwaga, debiut!” na stronie disco – polo: muzykataneczna.info/news. Utwory Angel promowane są przez TraxMusic i utrzymane są w nowoczesnym stylu disco.

Piosenek zespołu Angel można posłuchać tu:

https://www.youtube.com/watch?v=C56SufoKt24

https://www.youtube.com/watch?v=M62Wl4btBZE

https://www.youtube.com/watch?v=flSIzJTRTr4

SZW

Fot. Angel

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl