Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Henryk Antczak odwołany. Justyna Lewandowska nowym skarbnikiem


Wiadomości z ostatniej chwili.  To co w porannej publikacji zapowiedział Codziennik Mławski znalazło potwierdzenie w przebiegu sesji rady miasta. Większość radnych zagłosowała za odwołaniem Henryka Antczaka z funkcji skarbnika miasta, jak też prawie wszyscy opowiedzieli się za kandydaturą nowej skarbnik, zaproponowanej przez burmistrza. Tę funkcję od 12 lutego obejmie Justyna Lewandowska, pracownik wydziału budżetowego.

 – Łatwiej zmienić skarbnika, niż budżet. Najgorszą cechą szefa jest pamiętliwość. Panie burmistrzu, tego egzaminu Pan nie zdał, oczywiście w moim odczuciu – powiedział Henryk Antczak.

– Dziękuję za te lata wspólnej pracy, dzięki której mogłem pana dogłębnie poznać. Nasza ocena jest rozbieżna. To co się wydarzyło za sprawą korespondencji kierowanej przez pana skarbnika popsuło wizerunek naszego miasta w skali regionu – powiedział m.in. burmistrz Sławomir Kowalewski.

Szczegółowa relacja z przebiegu sesji pojawi się wkrótce.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

60 - liczba komentarzy w artykule "Henryk Antczak odwołany. Justyna Lewandowska nowym skarbnikiem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Wml
Gość

Widzę, że są tu sami specjaliści. Tylko czemu pracujecie tam gdzie pracujecie, a nie staracie/staraliście się pokazać swoją wynitną wiedzę na takich stanowiskach. Świetnie się komentuje z kanapy w domu – „Ja to bym zrobił tak i tak”. W dup!€ byliście gó€@0 widzieliście.

Gratuluje Pani Skarbnik. Uważam że nie ma co się przejmować bezkonstruktywną krytyką ludzi którym i tak nigdy nikt nie dogodzi. Zawsze będzie coś nie tak. Robić to co się umie najlepiej a resztę mieć „gdzieś”.

Anonimowo
Gość

Bo nie mamy znajomosci. A w miescie obowiazuje zasada nie historyk ni staż pracy lecz chęć szczera zrobią z ciebie dyrektora
Tak nie dane nam bylo jezdzis w podróże

Służbowe

miron
Gość

Każdy przełożony tak by postąpił z podwładnym, który podważa publicznie swoją firmę, współpracowników , szefa ! To normalne !

Anonimowo
Gość

Podważa he he
20 800 000 zł pożyczamy w tym roku emitujac obligacje z tych pożyczonych pieniedzy 3 800 000 przeznaczamy na wykup wczesniejszych obligacji. Jak ktos kredytem splaca kredyt to jego kondycja jest licha raczej.
Pani skarbnik ile za 5 lat bedziemy musieli pożyczyć zeby splacic ten dlug z dziś ? To juz spirala długu? Przez 5 lat tylko na obsługe tego dlugu wydamy prawie 6 000 000 złotych
Nie broniac czlowieka ktory siedziałw tym po uszy raz wymknela mu sie prawda

Elns
Gość

Kiełbiński na burmistrza

Obserwator
Gość

Ja pier******. Teraz wszyscy tacy mądrzy- bo internet, bo sami ekonomiści siedzą. Jestem ciekawy ile z tych ludzi w przeszłości głosowało na burmistrza?! Może ktoś jest chętny na kandydaturę na burmistrza – przecież jesteście tacy „inteligentni i wszystko wiedzący, a przede wszystkim z wielką kulturą osobistą”. Weźcie się do pracy i tyle. Co do nowego skarbnika – jeszcze się nie wykazała, a wy już oceniacie. Żałosne. Karma wraca DO WSZYSTKICH. Pozdrawiam

kosa
Gość

Mściwy Kowal ze „Sercem dla Mławy” dopiął swego, a te kwiaty i całusy to obłuda, hipokryzja i zakłamanie. Mścicielu – czas kandydować jako mieszkaniec wsi Trzciniec na wójta Radzanowa!

wpDiscuz