Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Rewanż Wuja Squad. Mistrz ograł młodzież


W niekompletnym składzie rozegrano siódmą kolejkę  Amatorskiej Ligi Koszykówki. Spotkanie Dream Team Działdowo z Dragons Mława zostało przełożone na prośbę zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego. Nowy termin nie jest jeszcze znany.

Pozostałe mecze się odbyły, każdy przyniósł wiele emocji. WML Squad przystąpił do rywalizacji bez Karola Ludwińskiego, Marcina Staśkiewicza i Marcina Morawskiego. Mimo to postawili konkurentom z Wuja Squad niezwykle trudne warunki. W pewny momencie prowadzili nawet różnicą siedmiu punktów (30:23).

Przeciwnicy dysponowali jednak solidną ławką rezerwowych. Impuls do skutecznego pościgu dał Rafał Struzik. Postał trzy celne „trójki”, z dystansu trafił także Łukasz Zakrzewski. To odmieniło przebieg konfrontacji – nie pomogła dobra gra Przemysława Łęczka i Jakuba Walczaka. Osłabiony WML Squad uległ różnicą pięciu oczek.

Gracze z Ciechanowa byli zdecydowanym faworytem pojedynku z „ogólniakiem”. Miało  być wysokie zwycięstwo, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Młodzież nie zamierzała jednak odpuścić. Wygranej nie zdołali wyszarpać, ale mocno nastraszyli mistrzów poprzedniej edycji ligi. Ostatecznie ulegli 43:48. Wśród pokonanych najlepszym strzelcem okazał się Artur Czerwiński – uzbierał 19 punktów. Wśród zwycięzców dwadzieścia trzy oczka rzucił Artur Nałęcz.

VII kolejka (31 stycznia): Dream Team Działdowo – Dragons Mława – przełożony, WML Squad – Wuja Squad 42:47, I LO Mława – MOSiR Ciechanów 43:48

VIII kolejka (14 luty): Dragons – I LO Mława, Dream Team Działdowo – Wuja Squad, WML Squad – MOSiR Ciechanów.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl