Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

ZS nr 2. Bal studniówkowy zapadnie wam w pamięci na całe życie


Sobotni wieczór 3 lutego, to dla tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół nr 2 przede wszystkim czas dobrej zabawy. Podniosłość tej chwili podkreśliły uroczyste balowe stroje i fryzury. Jak każe tradycja, ten wyjątkowy w ich życiu bal rozpoczął się staropolskim „chodzonym”, a beztroską zabawę poprzedziły wzruszające podziękowania. Wraz z kwiatami otrzymała je dyrekcja szkoły, wychowawcy, pracownicy szkoły i rodzice.

Na ten ostatni etap edukacji w murach macierzystej szkoły maturzyści również otrzymali życzenia.

– Młodzi, radośni i beztroscy, a jednak już dorośli i odpowiedzialni. Bawcie się wspaniale i zdajcie maturę wyjątkowo dobrze. Życzymy wszystkim dobrej zabawy, aby cały czas panowała wspaniała atmosfera, a uśmiech nie znikał z waszych twarzy. Nie zapominajcie, że my nauczyciele zawsze będziemy was wspierać i cieszyć się z dalszych sukcesów i dokonań – bardzo ciepło życzyli maturzystom dyrektor Aneta Zawadzka i zaproszeni goście.

Te życzenia okazały się prawdziwe już od pierwszych momentów balu, zapoczątkowanego majestatycznym walcem. Ten radosny nastrój sprawił, że już od samego początku zarówno maturzyści jak i nauczyciele świetnie bawili się w rytm znanych i popularnych melodii.

Zapraszamy na fotorelację z tego niezapomnianego balu.

JK

« 1 z 4 »
« 1 z 5 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl