Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Charytatywny Maraton Zumba & Fitness dla chorej Mai


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

„…dzieci przyglądają się jej fioletowym ustkom, nie rozumieją, dlaczego Maja nie biega z nimi, podczas gdy ona nie ma nawet siły chodzić… tak brzmi fragment opisu historii choroby Mai Słowikowskiej, 5 letniej dziewczynki z Gminy Stupsk, która urodziła się ze złożoną wada serca i potrzebuje pilnej operacji ratującej życie. Od 22 września 2017 roku trwa wielka zbiórka pieniążków z przeznaczeniem na operacje serduszka w niemieckiej klinice. Już udało zebrać się dużą część kwoty ale nadal brakuje ponad 20 tysięcy złotych aby zbiórkę nazwać sukcesem.

Do tego momentu już wiele osób i instytucji włożyło swoją cegiełkę w pomoc Mai. Teraz przyszła kolej na Nas. Gmina Stupsk na czele z Wójtem Jackiem Świderskim oraz Galeria Fitness Kołecki z Szymonem Kołeckim poprzez wspólną organizację charytatywnej imprezy sportowej – II Charytatywnego Maratonu Zumba & Fitness chce wspomóc ten szczytny cel.

Aby jednak było to możliwe MUSICIE PO RAZ KOLEJNY NAM POMÓC !!!

Weź udział w II Maratonie i wesprzyj walkę o serduszko Mai !!!

Termin: 3 luty 2018 r. godz. 17.00
Miejsce: Hala sportowa w Morawach, gm. Stupsk, pow. mławski
Koszt: 30 zł
Cel: Zbiórka pieniędzy na leczenie Mai Słowikowskiej
ZAPISY: należy dokonać wpłaty na konto Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki z dopiskiem:
imię i nazwisko uczestnika + „Maraton dla Mai”
Numer konta: 68 1020 1592 0000 2402 0070 7240

Wszystkie aktualne informacje znajdują się na stronie internetowej fb: Aktywna Gmina Stupsk pod linkiem: https://www.facebook.com/events/403218876779278/?active_tab=about

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz