Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Dzień Babci i Dziadka w SP w Zawadach


To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tuż po feriach, 30 stycznia, odbyła się w naszej szkole uroczystość dedykowana naszym kochanym babciom i dziadkom. Szacowni goście z wielką chęcią i wzruszeniem oglądali część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 0-III. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zabawiały zebranych śmiesznymi skeczami czy też słowno – muzyczną inscenizacją wiersza ”Rzepka”. Nasi mali aktorzy sprawili, iż niejedna łza wypłynęła z oka ich dziadków i babć. Wszyscy byli bardzo wzruszeni, zadowoleni i szczęśliwi.

źródło i fot:SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500