Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Koncert Noworoczny. Wspaniali artyści, pełna sala


Koncert Noworoczny w Mławie już po raz czwarty zastępuje organizowanego wcześniej miejskiego Sylwestra pod ratuszem. W tym roku  w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego wystąpili wybitni artyści, którzy na co dzień występują na największych polskich i światowych estradach.

Słoneczne ogrody Mława

W koncercie pod tytułem: „Usta milczą, dusza śpiewa” wystąpili soliści: Magdalena Idzik, Anna Maria Nadwodna, Krzysztof Ciupiński-Świątek, Jacek Wójcicki i pochodzący z Mławy Robert Szpręgiel oraz Inga Piwowarska. Na scenie zagościł też Klasyczny Kwintet Dęty FAVORI.

Wcześniej życzenia noworoczne mieszkańcom złożył Sławomir Kowalewski, burmistrz miasta Mława i Anna Cicholska, poseł na Sejm RP. Zgromadzona publiczność usłyszała piosenki z przede wszystkim z okresu dwudziestolecia międzywojennego, ale też arie operetkowe. Wszyscy klaskali i kołysali się w rytm znanych szlagierów, takich jak: „Zimny drań”, „Brunetki, blondynki” oraz „Ada to nie wypada”.

red.

 

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

1500
magda

Włodarz-wystąpił, i wyszedł. Bez komentarza.

Marek

świetny Koncert. Trzeba przyznać, że burmistrz z tym pomysłem trafił w dziesiątkę. Ponad tysiąc ludzi na widowni! No, to jest sukces bez wątpienia.

Koneser

Koncert bardzo fajny i ciekawy.jednak hala.nadaje się do sportu a nie do arii operowej

mławianin 1

A ta Pani z 3 fotki też śpiewa, a gdzie ty tą młodzież widzisz JAK, najważniejsze że Pan. Burmistrz niezle się bawi, widać że to chyba ostatki, Włodarza, pełen luz i samozadowolenie, i tak było przez lata.

Jarząbek

Ciekawe co ta pani z trzeciej fotki robi jeszcze w MDK – wyrok zapadł, a więc?
Osoba jakby nie było karana i na stanowisku dyrektora placówki i to w dodatku jeszcze oświatowej?

Jarząbek

Przejęzyczenie: nie oświatowej, a kulturalnej 🙂

JFK

Czeka nanamaszczenie nastepcy

jak

sama młodzież

Jarząbek

😀
taka trochę starsza młodzież 🙂